2733
2739
عنوان

دردودل

310 بازدید | 60 پست

شوهرم زنارویادخترای فامیلوتواینیستافالوکرده یافالومیکنن قبول میکنه منم قبل ازدواج گفتم خوشم نمیادگفت منم خوشم نمیادحق داری الان ازش به شدت متنفرم چون نظرمنومیدونه ازیه طرف خرجی بهم نمیده ازیه طرف حاملم دوماه پیش کتکم زده درامدش کمه وازباباش میگیره دیگه داغونم همدردی کنیدباهام به جای حرف بدگفتن بهم

عشقم بچه هام

فقط میگم خدابهت صبر بده همین

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط میگم خدابهت صبر بده همین

یه سوال من میگم نظرم این بوده دخترنامحرم فالونکن گفت چشم حالانظرم بوده حالااینکه میرینه به نظرم حق ندارم ناراحت بشم؟گفتم خط قرمزمنه

عشقم بچه هام

این اینستا رو من موندم توش...جایه عقده گشاییه

یه خواستگارداشتم فامیلم هس منو فالو کرده حالا هرموقع استوری میزاره و من سین میکنم اینم میره دوباره پستامو لایک میکنه ک اعلان بیاد برام.چهارتا پست از بچم گزاشتم ده بار هرکدومو لایک کرده...خیلی رو مخه

خب بهش بگو خوشم نمی یاد شوهرم تو اینستاش دختر فالو کنه یا اصلا بهش بگو برنامه اش را پاک کنه و به جاش ...

میگه فامیلمه نرفتم باهاش بخوابم که منم گفتم نامحرم بدم میادفالوکنی کجای حرف من ایرادداره خیلی ازچشمم افتاده خیلی

عشقم بچه هام
2738

دنیای مجازی بخاطر همین فالو کردناشه دیگه سخت نگیر بخاطر تورمو‌گرونی یکم درکش کن و بخاطر هورموناتم هست ک تو حاملگی بالا پایین میشه بخاطر جوجوی تو شکمت غصه نخور واسه هیچی ،شادددد باش ،یه مامان شاد میخواد بچت بیخیال باش عزیزم ميدونم سخته اما تو قوي باش

این اینستا رو من موندم توش...جایه عقده گشاییه یه خواستگارداشتم فامیلم هس منو فالو کرده حالا هرموقع ...

خب بلاکش کن😑

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
دنیای مجازی بخاطر همین فالو کردناشه دیگه سخت نگیر بخاطر تورمو‌گرونی یکم درکش کن و بخاطر هورموناتم هس ...

میدونم ولی قبلش بهش همه چیوگفتم قبول کرداخه من یه بارازش جداشدم دوباره برگشتم درباره ی همه چی باهاش صحبت کردم

عشقم بچه هام

منو شوهرم هیچکدوم اینستا نداریم. باورتون میشه تنها چیزیه که ازش سر در نمیارم.

کسی که خدا ترس باشه هیچوقت سمت چنین کارایی نمیره. دست رو زن بلند نمیکنه اونم زن باردار که تو روایات و احادیث داریم که چقدر مورد احترام. 

من عاشق امام حسن(ع) جانم❤️

به نظرم داری سخت میگیریا اینستا همینطوریه فامیل دوست اشنا همسایه فالو میکنن یا میکنی چیزی نیست که عکس لختی ندادی چت بی مربوط نکردی .ناراحت نشی عزیز ولی گیر بیخودیه به نظر من بدتر حساس ترش میکنی 

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
2706