2733
2739

بنظرتون بزنم اخبار گفت ۴۰۰۰نفر بستری شدن خیلی ترسیدم

چ قیمتیه ؟؟

ی جاهم خوندم دوتا خانم باردار بخاطر آنفولانزا مردن😭😭😭

خدایا شکرت😚❤

من اوایل پاییز زدم الان فایده نداره هلندیشو ۴۸گرفتم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

منم باردارم خیلی مواظبم همه جا ماسک میزنم و دستامو تند تند میشورم

چون واکسن برای بچه ضرر داره

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂

من شهریور ماه زدم،قیمتش زیر چهل تومن بود.

الان فکر نمیکنم موقعش باشه

مایعات زیاد بخور

تو خونه اسپند یا گلپر دود بده

پیاز نصف کن چندجای خونه بزار

دستاتو با مایع بشور

با کسی تماس مستقیم نداشته باش

انفولانزا خودش به تنهایی کشنده نیست مگه اینکه ضعف یا علت خاصی تو بدن داشته باشی

من قبلا چندباری گرفتم واقعا بدندردش ادمو بیطاقت میکرد ولی شکر خدا خوب شدم

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
سازمان پزشکی اعلام کرد اگر الان هم بزنین تاثیر داره

پس بزنین حتمااا

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

ولى من اونروز تو اخبار راديو شنيدم ميگفت كه خانماى باردار وبچه هاومسن تر ها الانم ميتونن بزنن

من خودم نزدم ولى اول پاييز به بچه هام هلنديشو ززم فقط اميدوارم اثر داشته باشه من كه خودم خيلى استرس گرفتم

خدا تو پناهم باش و بس
واقعا خب چرا نزنیم‌دلیلش چیه

گفت ب خواهرم نمیخاد بزنی نیازی نیست فقط بیرون نرو زیاد و مراقبت کن از خودت هوای خانه را مرطوب نگه دار حالا شما خودتون میدونید دوست دارید بزنید من حرفی ک‌دکتر گفت انتقال کردم❤

انشالله ک هم خودتون هم نی نی سالم و سلامت باشید همیشه

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2706