2733
2734
عنوان

🍀دانشجوهای فرهنگیان🍀

172 بازدید | 18 پست

سلام به همگی

.

دانشجوهای دانشگاه فرهنگیان درساتون سخته یا نه؟

راضی هستید از انتخابتون؟

ورودی سال چند هستید و روزی چقد میخوندید و رشتتون چی بود؟

(ببخشید اینقد سوال پرسیدم چون من رشتم تجربیه بخاطر فرهنگیان موندم پشت کنکور🙊)

من که میدونم اخرش تموم سختی ها تموم میشن☁️✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
چه اتفاقاتی؟؟

تو شهرمون رتبه برتراند چن تاشون دعوت نشدن کسایی ک دعوت شدم رتبه برتر داخلشون بود البته ولی مجاز نشدن رتبه مصاحبشونم ۱۰۰بود تعدادی انتخاب شدن ولی خیلی کم از داوطلبانی سراسری گرفتن بقیشو از لیسانسیه ها فوق.. گرفتن بر عکس پارسال ک تعداد زیادی از سراسری پزیرش شدن... جوری ک خود مسئولای اموزش پرورش تعجب کردن موقعی ک من رفتم واسه اعتراض ی عالمه حدود ۷۰نفر با ترازای بالای۶۵۰۰حتی ۷هزار بود ک دعوت نشدن اونم تو شهرستان کوچیک مثه ما ک پارسال دانشجو کم داشت از۶۵۰۰ها تو تکمیل ظرفیت دعوت کرد

🖤
تو شهرمون رتبه برتراند چن تاشون دعوت نشدن کسایی ک دعوت شدم رتبه برتر داخلشون بود البته ولی مجاز نشدن ...

نه اونایی که از فوق لیسانس گرفتن اونا ماده ۲۸ ای هستن قضیه اش فرق میکنه با کنکوری ها

تو شهرمون رتبه برتراند چن تاشون دعوت نشدن کسایی ک دعوت شدم رتبه برتر داخلشون بود البته ولی مجاز نشدن ...

تراز 6500 تازه مجازه میشه

باید خیلی بیشتر شه تا دعوت شن چون درخواستها زیاده بهتر ها رو قبول میکنن

و برای رتبه برترها هر سال یه شهر اینجوری میشه😑

هیچی قانون نداره

بهترین کارو کردی.ما سه تا خواهرو یه برادریم.هرسه تا خواهر دانشجوی فرهنگیان بودیم البته یکیمون الانم ...

چقد خوب😍😍😍

همتون موفق باشید ان شاءالله منم امسال قبول شم

2706