2737
2739
عنوان

وای نی نی مون

235 بازدید | 19 پست

هنوز اسم نداره چیزی نمونده بیاد 

تعداد رای : 29
نظرسنجی
رادین
16
55%
ویهان
13
44%

ویهان اصن خوب نی🙄

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام و عرض ادب

وقتتون بخير ...

نظري هستم. توليدكننده كارت هاي تبريك، كارت هاي دعوت و يادبود ،به صورت فانتزي و دست ساز.

اگر مايل باشين از كانال تلگرامي ما ديدن كنيد باعث افتخار گروه توليدي سپيد كارت هست.

نمونه هاي جديد رو هم ميتونين داخل كانال مشاهده كنيد و در صورت تمايل سفارشاتتون رو بفرمائيد تا در اسرع وقت براتون مهيا كنيم 🙏🏻🌹🙏🏻

ممنون از همراهي پرمهرتون

روزتون شاد

https://t.me/Sepidcard

2731
2738

رادین...

ویهان واقعیتش منو یاد مویه کردن زن های کرد و لر میندازه ک وی وی میکنن و صورت میکنن...

البته جسارت ب اونایی ک دوست دارن این اسم رو نباشه...منو یاد مویه میندازه...برام خوش آهنگ نیست کلا

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
جفتش قشنگه یه چیزی بذار که اگه بعدی اومد با اون همخونی داشته باشه

بعدی هست ولی من برام مهم نیست با اون همخونی داشته باشه فقط دوست دارم قشنگ باشه در اینده بچم از اسمش خجالت نکشه

تو نت خوندم نوشته سرداران پهلوی 

نه عزیزم

سردار دیلمی بوده

اون زبان پهلوی هست

با این پهلوی معاصر فرق داره 

برای همین تعجب کردم 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2706