2733
2734
عنوان

بپرسم ازشون چرا زنگ نزدید

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه یهو نگو فک‌میکنه حالا چشم به راهی واسه اون 

😂

حرفو بکشون سمت خواستگاری و اتفاقایی که قراره بیفته

اونوقت بگو مامانت قراره کی زنگ بزنه.یوقتی باشه که مامانم فلان جا نباشه مثلا

ببخشید گلم ولی امکان داره خانواده ش مخالف باشن و در حال راضی کردنشون باشه،ان شالله که این نباشه

در هر صورت بنظرم شما تماس نگیر بزار بدونه که ملاک دوستی شما ازدواج بوده و اگه قصد ازدواج نداره بهتره همین الان رابطه تمام بشه

اینجوری به خانواده ش بیشتر فشار میاره

بهش بگو عزیزم میشه ی روزی بهم برسیم و کنارهم باشیم بعد ببین چیزی میگه یا نه

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  

من بودم قهر میکردم باهاش جوابش نمیدادم صدبارم ازش می‌پرسیدم چرا زنگ نزدی منو مسخره کردی😂

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️
2706