2733
2739
عنوان

توروخدا تاپیکمو پربازدید کنید به دعاهاتون نیاز داره دخترم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 19631 بازدید | 349 پست
دلمممممممممممم خيلي براي دختر شون سوخت ديروز تو بيمارستان يه همچين صحنه اي ديدم خدا ايشالله همه رو ش ...

آخه چرا یهو اینطور میشه؟ من اصلا تحمل دیدن زجر کشیدن بچه هارو ندارم قلبم ناتوان میشه.

هر وقت پسرم مریض میشه زود فشارم افت می‌کنه حالم بده میشه. کاش هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد نکشه و همش حالشون خوب باشه

@باقیاتصالحات99    

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم پیشمه واسه اینکه دلش نشکنه وقتی میاد گریه هامو قایم میکنم خودمو میزنم ب خواب

نه بابا اشکال نداره مادره دیگه اونم نریز توخودت دردودل کن.باهاش

خدا وکیلی صدتومن میدم دیگه کاربریمو نترکونین😑
2728

خوشگلم تو خوب میشی مامانت میاد تایپ خوب شدنتو میزنه من مطمعنم خدایا کمکش کن 🙏🙏🙏

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2738

عزیزم منم برا گل دخترت دعا می کنم و آیت الکرسی می خونم و  به نیت سلامتی دخترت 500 تا صلوات می فرستم ان شاالله خیلی زود سلامت و سالم برمیگرده بغلت. امیدت به خدا باشه. 

به خدا اعتماد کن ، خدا راههایی دارد که تو را حیران خواهد کرد.