2737
2739
عنوان

خوردن حق ارث خواهروبرادر

6196 بازدید | 34 پست

برادربزرگترما اموال پدرمو که حق ارث شش خواهروبرادر دیگه هم بودجلوی چشم مادروپدرم باکلاهبرداری ازشون تصاحب کردوپدرم درگیرودار شکایت کردن ازاو بودکه سکته کردوناقص شد ودرافسردگی کامل مردوفقط یه وصیت نامه نوشت که من راضی نیستم..میخوام بدونم کسی که زندگی شیش هفت نفردیگه رو تباه کنه برای خوشبخت کردن خانواده ی خودش واقعا به جایی میرسه؟

کسی تجربه ی این چنینی در فامیل  داشته که نتیجه شو دیده باشه؟؟

این دنیا هیچ اون دنیا میخواد چکار کنه

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پا هم عموم ارث پدری ما رو کشید بالا. اما مطمین باش یه روز خدا جوابشو میده 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738

اگه خوشبخت شد ب وجود خدا شک کن.دایی بزرگ من با وجود در قید حیات نبودن پدر مادرش اینکارو کرد بخدا خودش سره ۳ سال مرد.خانومش ازونوقت با اون پوله دوتا جنازه از زمین برداشته(خرج مراسم ترحیم و کفن و دفن) ارث ب خودیه خود برکت نداره چ برسه مالخوری هم بکنی

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
2706