2733
2739

فیلم معرفی میکنید؟؟؟ 

علمی تخیلی هیجانی و معمایی بیشتر 

مرسیتونم

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....

قطعا و حتما با اينايي كه گفتي فيلم ميان ستاره اي

و ٦تا فصل سريال صد نفر

همه اينايي كه گفتي رو داره و خوشت خواهد اومد

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸

cloud atlas

the irish man 

atlantics

ready or not

diehard

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطعا و حتما با اينايي كه گفتي فيلم ميان ستاره اي و ٦تا فصل سريال صد نفر همه اينايي كه گفتي رو ...

میان ستاره ای رو دانلود کردم ولی فعلا ندیدمش مرسی. 

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....
2731
کدومش بیشتر جذبت کرد؟؟؟ 

علمی تخیلی cloud atlas

هیجانی diehard1 و ready or not

the irishman هم سبک مافیاییه مثل پدرخوانده. خوش ساخته . من خوشم اومد

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

ونوم 

آکوامن 

مردان سیاه پوس بین المللی

پلنگ سیاه

Log kehtay hain main bohot bolti hoon kya karon jo dil main ata hai bol deti hoon 😝( همه میگن من زیاد حرف میزنم چیکار کنم هر چی به دلم میاد میگم ) من مهربانم با من مهربان باشید 😍😘
2740