2733
2734
عنوان

باردارا.استراحت مطلقیا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 33 پست

منم بیشتر وقتا ضربه هاش پشت نافمه البته من تاحالا بریچ بوده وضربه هاشم بعضی وقتا خیلی پایینه به مثانه ام میزنه و ببخشید همش دسشوییم میگیره استراحت بودم بخاطر جفت پایین  و لکه بینی ولی خداروشکر رفت بالا

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
اره😂 حالت تکون خوردن نی نیتون چطوریه؟؟

من هم اطراف نافم تکون میخوره هم اون پایین ها...

اطرافه نافم ضربه میزنه ولی اون پایین مثله یه ماهی که اینطرف اونطرف میره...

منم بچم سرش بالا بود و پاهاش پایین

چشم برهم زدنی پسران کوچک من👦بزرگ مردی میشوند👨‍💼که برای نگریستن به چهره ی مردانه یشان باید سر بالا کنم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بیشتر وقتا ضربه هاش پشت نافمه البته من تاحالا بریچ بوده وضربه هاشم بعضی وقتا خیلی پایینه به مثان ...

من همزمان حس میکنم حباب میترکه پایین بالا هم ضربه میزنه افقی هم هست حالتش.جفتمم توانومالی خلفی بود.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2731
من همزمان حس میکنم حباب میترکه پایین بالا هم ضربه میزنه افقی هم هست حالتش.جفتمم توانومالی خلفی بود.

من جفتم قدامی بریچ هم بود منم همینطورم ضربهاشو سفت بالا میزنه تو معده پهلو پشت ناف ولی همون حباب ترکیدنه گاهی وقتا تو مثانه امه و قشنگ حس میکنم

من هم اطراف نافم تکون میخوره هم اون پایین ها... اطرافه نافم ضربه میزنه ولی اون پایین مثله یه ماهی ک ...

من افقیه.اطراف نافم ضربه میزنه .اخرشبا هم حالت حباب ترکیدن پایین یامثل جرقه زدن ی همچین حالتایی بااینکه حسش میکنم بالاس.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
وانگار مثه حباب ترکیدن اون پایینه ولی ضربه هاش بالاست تو معدمه گاهی وقتا

حباب ترکیدن جرقه زدن حرکات ریزیه اون پایین یاارتعاش درسته؟؟؟

2738
من افقیه.اطراف نافم ضربه میزنه .اخرشبا هم حالت حباب ترکیدن پایین یامثل جرقه زدن ی همچین حالتایی باای ...

عزیزم تاریخ زایمانت رو کی زده؟؟؟

من ان تی گفت ۱۰اسفند ولی انومالی گفت ۳تا۶اسفند وچندهفته پیش گفت ۱۱اسفند

چشم برهم زدنی پسران کوچک من👦بزرگ مردی میشوند👨‍💼که برای نگریستن به چهره ی مردانه یشان باید سر بالا کنم😍
حباب ترکیدن جرقه زدن حرکات ریزیه اون پایین یاارتعاش درسته؟؟؟

نمیدونم بخدا منم تجربشو ندارم تاحالا به دکترمم نگفتم فکرکنم طبیعیه یجا خوندم بچه های بریچ اینجورین پاهاشونا پایین میزنن 

من جفتم قدامی بریچ هم بود منم همینطورم ضربهاشو سفت بالا میزنه تو معده پهلو پشت ناف ولی همون حباب ترک ...

من بچم کمرش به کمرمه افقیه بعضی وقتا متمایل به پایین میشه سونو داشتم نرفتم چون استراحت مطلقم.الان ن میدوونم کدوم سمت پاشه کدوم سمت سرشه.

ولی میدونم افقیه چون ضربه ها همزمان ک میزد متوجه شدم جفتمم خلفی بود تو انومالی.

عزیزم تاریخ زایمانت رو کی زده؟؟؟ من ان تی گفت ۱۰اسفند ولی انومالی گفت ۳تا۶اسفند وچندهفته پیش گفت ۱۱ ...

من دکترخودم گفت ده اسفند.ان تی 12اسفند انومالی 6اسفند سن بارداریمم 27هفته دوروزه.

نمیدونم بخدا منم تجربشو ندارم تاحالا به دکترمم نگفتم فکرکنم طبیعیه یجا خوندم بچه های بریچ اینجورین پ ...

بچه اولتونه؟؟

من دکترخودم گفت ده اسفند.ان تی 12اسفند انومالی 6اسفند سن بارداریمم 27هفته دوروزه.

عهههه منم ۲۷ هفته و ۲روزمه...

وووی بیا باهم در ارتباط باشیم تا باهم خبراز زایمان هم دیگه داشته باشیم😊

2706