2737
2739
عنوان

ثبت نام سایپاتحویل فوری؟؟

279 بازدید | 26 پست

بچه ها مامهرماه برا ماشین ثبت نام کردیم ازاین تحویل فوریا که یک ماهه مثلا بقول خودشون میخواستن بدن الان دوماه روهم ردکرده ولی هنوز ندادن کسی ثبت نام کرده دقیقا چندماه بعد تحویل گرفتین؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزيزم فعلا منتظرش نباشين.حرومزاده تر از سايپا نيس.ما پارسال شهريور نوشتيم كه آذر تحويل بدن ولي تا شهريور امسال طول كشيد.الان سود ديركرد پولمونو اول گفتن ١تا ٣ماه ديگه ميديم.٣ماهو رد كرده،زنگ زديم گفتن شده ١تا ٤ماه😂

و خدایی که به شدت کافیست....
2738

سه ماه مال ما گذشته ندادن 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
یکی از اشناهای ما شهریور 97نوشته بود قرار بود بهمن 97بدن مهر 98دادن

عزیزم من منظورم ازاین تحویل فوریا که میگن یکماهه میدیم از اینا بود خب اگه آشنامون شهریور نوشته گفتنبهمن ماه میشه ۵ماه این فک کنم ایرانخودروباشه نه سایپا

2706