2733
2739

سلام به همه ي خانماي عزيز خوبين؟منم تنبلي تخمدان داشتم دكتر بهم متفورمين داد فقط ي ماه روزي دو عدد خوردم اما احتمال دوقلويي خيلي كمتره الان هم ب لطف خدا باردارم انشالا همتون ب ارزهاتون برسين البته من انگليس زندگي ميكنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکترمن گفته متفورمینو اصلا قطع نکن نمیدونم یعنی اصلا تاثیر داره؟ فقط وزنمو کم کرده هبچ تغییر دیگه ای ...

• عزيزم اصلا قطع نكن متفورمين خيلي داروي پر اثريه واقعا خيلي كمك ميكنه ب بدنت 
2731
من دکتر بهم متفورمین داد 1 ماه خوردم بعدش دوقلو باردار شدم...ارث هم نداشتم ... حالا نمیدونم ربط داره ...

سلام عزيزم ميشه بهم بگي قرصو چجوري استفاده كردي؟ ممنونت ميشم عزيزم

سلام دوستان من هم یک ساله متفورمین میخورم. .دو سال هست برای بارداری اقدام کردم دو ماه گذشته کلومفین هم خوردم همراه متفورمین. .تو این مدت فقط پریود هام منظم شده ..قبلا 30 تا 40 روزه بود الان هر 27 یا 28 روز شده ...حالا این ماه هنوز 3 روز از پری گذشته و خبری نیست نمیدونم باردارم یا خیر ..حدود یک هفته پیش چند لکه دیدم و تمام شد گفتم شاید لانه گزینی بوده چون 4 روز قبل از پرید بود .......حالا نمیدونم چه خبره فعلا که هنوز پری نشدم. ..خواهش میکنم با دلهای پاکتون برای منم دعا کنید. ...ممنون. .امیدوارم هممون به مراد دلمون برسیم. ..آمین 

سلام عزیزم استفاده از متفورمین فقط برا تنظیم هورمونه تاثیری روی این مسئله مداره من خودم قبل بارداری مثرف کردم

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی وما رستگار! ...  .میشه واسه سالم دنیااومدن پسرم دعاکنید؟ 
سلام بچها من دوساله اقدام میکنم تخمک دارم ولی ازاد نمیشه دکتر بهم متفورمین روزی 2تاداده، کسی شنیده ک ...

سلام عزیزم

نه به هیچ وجه خیالتون راحت

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی وما رستگار! ...  .میشه واسه سالم دنیااومدن پسرم دعاکنید؟ 
2740
سلام عزیزم استفاده از متفورمین فقط برا تنظیم هورمونه تاثیری روی این مسئله مداره من خودم قبل بارداری ...

دقیقا منظورتون کدوم مساله هست ...من دقیقا متوجه نشدم عزیزم. ...

دقیقا منظورتون کدوم مساله هست ...من دقیقا متوجه نشدم عزیزم. ...

باعث دوقلو شدنش عزیزم

سلام دوستان منم سه ساله اقدام میکنم امابچه دار نمیشم سه ماه کلومفین خوردم نتیجه نگرفتم دکترم داروهام رو عوض کرد الانم یه ماه متفورمین میخورم فعلا نتیجه ای نگرفتم

خدایا بهم لطف کن این ماه بهترین هدیه روبه شوهر جونم بدم
سلام دوستان منم سه ساله اقدام میکنم امابچه دار نمیشم سه ماه کلومفین خوردم نتیجه نگرفتم دکترم داروهام ...

ایشالله نتیجه میگیری گلم همسرت بگو تست اسپربده خودتم رازیانه بخور ایشالله ک جواب میده