2752
2734
عنوان

نگرانم تو رو خدا راهنمایی کنید

1430 بازدید | 12 پست
ن یه مشکلی دارم که خیلی منو میترسونه پسرموقتی شدید گریه میکنه و نفسش دیر بالا میاد ...اوقتی نفسش بند میاد دست و پاش شل می شه و گردنش آویزون میمونه...برام کابوس شده...میخواستم ببینم راه حلی داره یا اینکه درستترین کار در این مواقع چی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظز من درست ترین کارش اینه که ببریش پیش یه متخصص کودک خوب
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
2731
می خوای مشاره دکتر پسرمو بدم
دکتر خوبیه مطبش هم سعادت آباده
ریس بخش کودکان بیمارستان میلاد هم هست
تو عرفان هم کار میکنه
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
این مشکل رو خیلی ها دارن خیلی هم سخته حق داری
ممکنه (البته ممکنه) خودت یا شوهرت هم اینطوری بودین
به نظرم با یه روانشناس مشورت کن ببین رفتاری چی باشه در اون لحظه
تا جایی که من دیدم اکثرشون بزرگ میشن خوب میشن
22355443

دکتر بهزاد مقدم
متخصص اطفال هست ولی کارشو خوب بلده

خیلی میتونه کمکت کنه دکترای خوبی رو هم می شناس اگه کار خودش نباشه معرفی میکنه یه دکتر دیگرو
اگه خواستی یک شنبه یا سه شنبه زنگ بزن منشی این دوروزش یه خانم خیلی خوبی هست و کمکت میکنه
ﺑﺒﺮﺵ ﭘﻴﺸﻪ ﺩﮐﺘﺮ ﺳﻌﻴﺪ ﺍﻧﻮﺭﯼ
ﻓﻮﻕ ﺗﺨﺼﺺ ﻣﻐﺰﻭ ﺍﻋﺼﺎﺏ ﮐﻮﻭﺩﮐﺎﻧﻪ ﺻﺎﺭﻣﻢ ﻣﻴﺎﺩ ﭘﻨﺠﺸﻨﺒﻪ ﻫﺎ
ﻳﺎ ﺩﮐﺘﺮ ﻣﺤﻤﺪ ﺣﺴﻴﻦ ﺗﻬﺮﺍﻧﯽ
ﺍﻳﻨﺎ ﻫﺮﺩﻭ ﺷﻮﻥ ﺑﻴﯽ ﻧﻈﻴﺮﻥ
زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید... که اگر سختی راه، به تو یک سیلی زد... یک امید از ته قلب به تو گوید... که خدا هست هنوز