2737
2734
عنوان

خدایی چه واکنشی نشون بدم

164 بازدید | 26 پست

پدر مادرم طلاق گرفتن من با پدرم بزرگ شدم این یه اطلاعیه کوچیک

من و مادرم اختلاف زاد داریم چیزایی که مسخره است

پشت خانواده پدریم و پدرم خیلی حرف زده

اینا به کنار 

پنجشنبه مهمونی دعوتیم جفتمون زنگ زده به من میگه تو نیا میگم چرا بعد چند بار تکرار کردن برگشته میگه تو چون چاقی میای اونا رو میبینی دلت میسوزه میگم یعنی چی اینجوری باشه من نباید پام رو از خونه بزارمبیرون

بعد میگه نه من ناراحت میشم خودت رو ول کردی وفت خندیدم

باز میگه جا ندارن نیا میگم میگه میشه کسی کسی رو دعوت کنه بدون اینکه به ظرفیت خونش توجه داشته باشه

باز میگه نه ما شب میخوایم بمونیم تو چیکار میخوای بکنی 

کلا رفته توی مخم این کوچیک ترین کارشه 

مادرای دیگه رو میبینم اینو میبینم دلم میگیره چرا اینجوریه

حالا به نظرتون پنجشنبه برم یا نه؟؟؟

باد مي وزد …   ميتواني در مقابلش هم ديوار بسازي ، هم آسياب بادي تصميم با تو است . . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جای تو باشم باهاش حرف هم نمیزنم!

دارم به این نتیجه میرسم که ارتباطم رو باهاش قطع کنم

باد مي وزد …   ميتواني در مقابلش هم ديوار بسازي ، هم آسياب بادي تصميم با تو است . . 
2740

وا نرو چقدر خودتو کوچیک میکنی...!!!!

اصلا من بودم باهاش حرفم نمیزدم...

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
اره برو حتما یچیزی هست میخاد تو سر در نیاری

چند بار رفت خونشون زنگ زد م ناینجام اون دوستمونم هی میگفت بگو بیاد میگفت نه کار داره نمیتونه بیاد حاا من بیکار توی خونه تنها بودماااا

وا نرو چقدر خودتو کوچیک میکنی...!!!! اصلا من بودم باهاش حرفم نمیزدم...

خیلی دوست دارم بدونم چیکار داره میکنه 

خیلی دوست دارم بدونم چیکار داره میکنه 

تحقیر شدنت و غرورت مهم از کنجکاویته

البته منکه اینجوریم...

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

آخه واسم تعجبه همه جا میگه آره میخوام ببرمش دکتر لاغر بشه بعد که میرم دکتر جلسه سوم میگه من مگه پول مفت دارم بریزم توی جوب

2706