2733
2734
[QUOTE= 113937235 ]واای منم نگران شدم نینی منم کلیه هاش ورم داره 😔😔ولی باید تو آزمایشات غربالگری ا ...

من آنومالی ک رفتم ی کلیش بود سمت چپ 8 هفته به رفتم کلیه راستش هم درگیرشد هیچی دکتر چیزی نگفت،، فقط گفت فعلا کاری ازدستت برنمیاد تابدنیا بیاد من پیش متخصص نفرولوژی اطفالم رفتم گفت بعد اینکه بدنیا اومد همون 2،3روز اول باید بیاری درمانشو شروع کنم گفت بیماری شایعه توپسراس اکثرا با دارو رفع میشه انشالله ک سالم بدنیا میان بحق امام حسین بخدا توکل کن،،، چشم. حتما دعا میکنم چند هفته فهمیدی.؟ الان چند هفتته؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=113938445]من آنومالی ک رفتم ی کلیش بود سمت چپ 8 هفته به رفتم کلیه راستش هم درگیرشد هیچی دکتر چیزی نگفت،، فقط گ ...[/QUOTE]

الهي براي ما هم به حق امام زمان با بدنيا اومدنشون حل بشه 

من هفته ١٨دو روز پيشفهميدم هر دو كليه ورم داره

ميشه پيغام دوستي رو قبول كنيد براي بعد سوال كنم انشاالله

2728
[QUOTE= 113938445 ]من آنومالی ک رفتم ی کلیش بود سمت چپ 8 هفته به رفتم کلیه راستش هم درگیرشد هیچی دکت ...

باشه عزیزم انشالله ب حق علی اصغر فاطمه زهرا رفع میشه،، چندساله شما؟ بچه اول تونه؟ 

[QUOTE=113939025]باشه عزیزم انشالله ب حق علی اصغر فاطمه زهرا رفع میشه،، چندساله شما؟ بچه اول تونه؟ [/QUOTE]

الهي امين  ٣٣/٣٤سالمه 

بچه اول 

از خدا خواستم سلامت باشه و خداينكرده سندروم داون نداشته باشه🙏

كوچولوي شما هم سالم بياد انشاااله

[QUOTE=113938023]من الان خیلی تو اینترنت نطالعه کردم نگرانی شما بی مورده. ان شاالله خدا نی نیتو سالم میده بغلت[/QUOTE]

خدا بهتون ارامش بده 

يعني مشكلي نيست كه دكترم جدي نگفت 

اگر خداينكرده سندروم داون بود توي غربالگري ها حداقل يكيش نشون ميداد 

اينطور نيست كه بر اثر اين ورم كليه پيش بياد؟

2740
[QUOTE= 113938023 ]من الان خیلی تو اینترنت نطالعه کردم نگرانی شما بی مورده. ان شاالله خدا نی نیتو سا ...

ن اگه داشته باشه اول میشه سندروم داون بعد ورم کلیه،،، ربطی نداره ک جنینی چون ورم کلیه داشته سندروم داون شده باشه

[QUOTE=113937972]عزیرم سندروم داون از لحظه به وجود اومدن جنین همراهش هست.  الان اکثر بچها ورم کلیه دارن. جفت بچ ...[/QUOTE]

شما موقعي كه فهميديد ورم كليه رو ازمايش سل فري يا امينيو داديد ؟

چطور خوب شدند 

تروخدا منم دعا كنيد از نگراني دربيام

میدونم ک هیچکی نمیتونه دل آدمو آروم کنه چون خودمم دارم میکشم ولی مجبوری بسپاری بخدا چون استرسو دلشوره برا جنین بدترین سمه اگه خدا نخاد برگ از درخت نیوفته اینو ک قبول داری؟ حتما مصلحتی توکارشه توکل ب خودش 

[QUOTE=113940143]میدونم ک هیچکی نمیتونه دل آدمو آروم کنه چون خودمم دارم میکشم ولی مجبوری بسپاری بخدا چون استرسو دلشور ...[/QUOTE]

بله توكل به خودس 

من چقد استرس داشتم اين دو سه روز سعي ميكنم از خودم دور كنم و ظلم به بچه نكنم شايدم تا الان من مقصر بودم 

خدا كنه استرسام كارو بدتر نكنه

الان شما تو18 هفته هستی تا بخای آزمایش سل فری رو هم بدی جوابش بیاد کم کمش 1هفته طول میکشه میشی 19 هفته تازه خدایی نکرده الان دیگه جواز سقط یا چیزیم نمیدن،، پس دلتو بخودش بسپار الان داره اذان ظهر میگه از ته دل میخام هرکی جنینش مشکل داره و البته شما صحیحو سالم بچشو بغل بگیره، 🙏🙏

[QUOTE=113940607]الان شما تو18 هفته هستی تا بخای آزمایش سل فری رو هم بدی جوابش بیاد کم کمش 1هفته طول میکشه میشی 19 هف ...[/QUOTE]

الهي آمين به حق اين وقت 

خيلي التماس دعا 

گريه هام قطع نميشه ولي ميدونم ناشكريه و توكلم بخداست

[QUOTE= 113940607 ]الان شما تو18 هفته هستی تا بخای آزمایش سل فری رو هم بدی جوابش بیاد کم کمش 1هفته ط ...

میدونم ولی سعی کن بخاطر طفل تو شکمت آرامشتو حفظ کنی انشالله چیزی نیس اونوقت با گریت بیشتر اذیتش میکنی