2737
2734

[QUOTE=113936594]عزيزم ديروز هم توي تاپيك هات گفتم.توي غربالگري يك و دو سندروم دان توي سونو و ازمايش مشخص ميشه كه برا ...[/QUOTE]

انشاالله براي منم همينطور باشه و از بين بره دستِ خودم نيست نگرانم 

ولي اگر خداينكرده سندروم داون بود توي ازمايش نشون ميداد يا ريسك بالا بود 

الان بر اثر ورم كليه بوجود نمياد خداينكرده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=113936820]بله ممکنه این اتفاق بیفته...... زن داداش من آزمایش غربالگریش خوب بود،برای همین آزمایش آمینیوسنتز رو ...[/QUOTE]

واي خدايا يعني نگفته بودند امينيو سنتز بده؟

كجا انجام داد؟

بر اثر ورم كليه ؟

2731

واای منم نگران شدم نینی منم کلیه هاش ورم داره 😔😔ولی باید تو آزمایشات غربالگری اگه مشکوک ب سندرم باشه بگن فکرنکنم اینجوری باشه انشالله ک بدنیا بیانو مشکل ورم کلیه هم نداشته باشن ب حق فاطمه زهرا من ک خیلی غصه خوردم ولی استرس بیشتر ضررداره برانینی سپردم ب خدا و اعمه 🙏🙏😔

2738

[QUOTE=113937235]واای منم نگران شدم نینی منم کلیه هاش ورم داره 😔😔ولی باید تو آزمایشات غربالگری اگه مشکوک ب سندرم با ...[/QUOTE]

شما از هفته چندم بود؟ چكاركرديد؟هر دو كليه؟

بعد دكترنگفت سل فري يا امينيوسنتز ؟ به من نگفت ولي خوندم به خيلي ها گفتند ونگران شدم انشاالله به حق قران هيچي نباشه منك دعا كنيد

عزیرم سندروم داون از لحظه به وجود اومدن جنین همراهش هست. 

الان اکثر بچها ورم کلیه دارن. جفت بچه های منم داشتن. 

یکی از علایمه سندروم داون ورم کلیست نه اینکه هر کی ورم کلیه داره سندروم داشته باشه.

اما اگه مشکله مالی نداری میتونی آزمایشی که همه بیماریای جنین رو مشخص میکنه بدی. پارسال 2تومن بود امسالو نمیدومم.

[QUOTE= 113937235 ]واای منم نگران شدم نینی منم کلیه هاش ورم داره 😔😔ولی باید تو آزمایشات غربالگری ا ...

من الان خیلی تو اینترنت نطالعه کردم نگرانی شما بی مورده. ان شاالله خدا نی نیتو سالم میده بغلت

هر چی آرزوی خوبه مال تو❤