2733
2734

سلام من و شوهرم هر دو یک ج شاغلیم با خبر شدیم ک آخر این ماه تعدیل نیرو داریم. من تعدیل میشم شوهرم معلوم نیس. کلا میخام بدونین شرایط کاری مون خیلی خیلی خرابه.... خدا بزرگه البته ولی بزارین شرح حال بدم..

من یک گوشی دارم ک تاچش ضربه خورده سال 94 خودم خریدم و همون سال مزدوج شدم.

شوهرم میخاد یک گوشی 3.5 میلیون برام بخره پولش هم قسطی بده

خب هی گف گرون میشه و... من قبول کردم 

راستش نخواستم خیلی هم کم خرج باشم یا بزنم توی ذوقش...

گوشی رو به دوستش سفارش داده ولی هنوز نرسیده ... حالا ک بحث تعدیل پیش آمده میگم گوشی رو باز نکنیم همینجوری بفروشیمش 

چکار کنم خانما? تو رو خدا درست راهنمایی کنین ما تازه رفتیم اقدام برا بچه نمیخام بیفتم توی بی پولی نتونم چن تا چیز مقوی بخرم و بخوریم... رخت و لباس درست حسابی ندارم امسال کلا دو بار مانتو خریدم پالتو ام قدیمی شده.... من فک میکنم وقتی نداریم گوشی جدید برا چی اخه?

شوهرم هم ناراحته میگه کشتی منو

فکر کن این سه تومن نیس 😔😔😔

از طرفی هم میترسم گوشی رو نگیرم جلو خانواده شوهرم بد باشه این قناعت من فک کنن گدام بخدا نمیدونم 

من خیلی مقتصدم سالها کار کردم قدر پول رو میدونم و کل جهازم رو خودم خریدم 

خیلی شدهرم منو دوس داره منم دوست دارم ولی دلم نمیزاره من نمیتونم بی خیال باشم وقتی خرج واجبتر هس

به نظرتون چکار کنم?

بزودی دوقلوهام دنیا میان    

من دلم کرم های خوب 

دوچرخه و لباس های خوب میخاد به جا گوشی

چکار کنم شوهرم درک کنه?

کاش قبول نکرده بودم برام بخره😔😔😔

گوشی فعلی ام بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه

بزودی دوقلوهام دنیا میان    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دلم کرم های خوب  دوچرخه و لباس های خوب میخاد به جا گوشی چکار کنم شوهرم درک کنه? کاش قب ...

نگران نباش.درهای روزی رو خودت به روی خودت نبند.ازاینجا بیکار شدی.شاید یه جای دیگه پیدا کردی.مطمئن باش پولش جور میشه.اگه الانم نخری باز بچه بیاد که دیگه نمیتونی بگیری.بعدشم گوشی زیر ۳ تومن خوب نیس.

نگران نباش.درهای روزی رو خودت به روی خودت نبند.ازاینجا بیکار شدی.شاید یه جای دیگه پیدا کردی.مطمئن با ...

چجوری حالی کنم ب همسرم ک نمیخام من مدلم اینجوریه نمیتونم بی خیال شم 

کاش ب جاش برام دوچرخه میخرید

بزودی دوقلوهام دنیا میان