2733
2734

خوبه ها ولی تا الان چون مجردی زندگی کرده بلد نبود پول جمع کنه 

ماشینش تا یه ماه پیش به نام فامیلشون بود نرفته بوده بزنه به نام خودش فقط قولنامه کرده بود ه

ماشینش دست فامیلاشون میده برن کار دارن انجام بدن اما نه خیلی

پسر خیلی خوبیه دوستم داره حرفمم گوش میده

اما من استرس دارم

من برای همه چیم برنامه دارم 

بدم میاد از بلاتکلیفی از این که حریم نباشه بین زندگیم با بقیه

چیکار کنم این درست شه از تذکر دادنم ناراحت نشه

از اول نامزدی اون هیچ انتقادی به من نکرده اما من چند بار بهش گفتم فلان اخلاقت رو درست کن

پ اصن نظراونو نخا کارخودتوبکن

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم باید بشینی کاملا با لحن مهربون باهاش حرف بزنی وبهش بگی که تاالان زندگی تو مال خودت بوده ولی الان دوتاییم 

باید به فکراینده باشی 

متقاعدش کن که باید بعضی کارهایی که تو مجردی انجام میداده دیگه انجام نده

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  

اجازه بده بعد از عروسی اروم اروم بهش بگو

الات تو نامزدی اصلااااا نگو

مادرشوهر منم همین مشکلو داشته اوایل ازدواجش. پدرشوهرم خیلی راحت پولشو در اختیار بقیه قرار میداده به اسم قرض ولی هیچ وقت پس نمیدادن و مشکلاتی از این دست

وای بعد از ازدواج دیگه مادرشوهرم جلوی این کارا روگرفته.

مثلا میتونی برنامه ریزی مالی کنید باهم، تا ببینه باید رعایت کنه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
تا الان به حرفم گوش داده  من اینجوری نمی تونم ادامه بدم

ببین منو، صبر داشته باش تا بعد ازدواج، الان اشتباهه بهش بگی، هم اون ناراحت میشه هم خودت استرس میگیری

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2738
ببین منو، صبر داشته باش تا بعد ازدواج، الان اشتباهه بهش بگی، هم اون ناراحت میشه هم خودت استرس میگیری

آخه عزیزم یه مشکل دیگه هم دارم باهاش قراره پدرش یه خونه به نامش بزنه

می ترسم این قبول نکنه 

با این یکی دیگه کنار نمی تونم بیام

آخه عزیزم یه مشکل دیگه هم دارم باهاش قراره پدرش یه خونه به نامش بزنه می ترسم این قبول نکنه  ب ...

یعنی واقعا ممکنه قبول نکنه؟

شما این چند وقته از مزایای خونه داشتن و معایب خونه نداشتن بگو 😅

بشین زندگی تو کن ببخشیدا ولی بعضی خانوما خودشونو خیلی قاطی کارای مردا میکنن خب بکنه مال خودشه ضرر کنه به خودش میزنه به حال شما چه سودی ‌ضرری داره؟شما از خرجای میاد دیگه از پول توجیبیت میاد دیگه بیشتر از این نیس ک واقعا از این اخلاق متنفرم ک کسیو بخوای عوض کنی مگه مادرشی ک عین مامانا باهاش رفتار میکنی الان داغه به حرفت میکنه چهار سال دیگه ازت زده میشه چون فک میکنه داری بهش امر و نهی میکنی درکل کار خوبی نیس نکن بزار خودشیفته ضررو امتحان کنه اونجا میفهمه مادر منم همین فکرا رو مرد ک الان هنو ۴۵سالشنیس کل موهاش سفیده دیگه بس ک حرص ‌جوشای الکی میخورن بعضی خانوما

آخه عزیزم یه مشکل دیگه هم دارم باهاش قراره پدرش یه خونه به نامش بزنه می ترسم این قبول نکنه  ب ...

اینا همه با سیاست تو درست میشه فقط مهربونی وسیاست کلامی .قهر ودعوا ممنوع

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

شوهر منم دقیق همینطور بود آدمای اطرافشم میشناختنش قشنگ سواستفاده میکردن..منم هرچی با زبون خوش و سیاست بهش میگفتم فایده ای نداشت..تا اینکه تهدیدش کردم گفتم یه هزاری از این به بعد حیف و میل کنی من میرم..بهتر شد

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
2706