2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کارآفرینی دارم . درآمدم رو جمع میکنم یه تیکه طلا یا سکه میخرم چون پول ارزشش روز به روز کمتر میشه سریع تبدیلش میکنم به اینا 

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤

چجوری خرج می کنیم؟؟؟؟ یا چجوری کسب درآمد؟؟؟؟

خرج کردن که کاری نداره.

بعد ماهی 2 میلیون چی هست که به خرج کردن برسه. همین که از گشنگی نمی میریم و یه پولی می تونیم یه شامپو و دو تا تاید بخریم تا توی لجن نمیریم هست.

من کل حقوقم رو 400 پول مهد میدم مابقی رو پس انداز میکنم سر جمع شاید ماهی 100 برا خودم خرج کنم میدونم کارم اشتباه ولی دیگه عادت کردم دلم نمیاد پولامو خرج کنم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

من دیروز 1700 حقوق گرفتم

یه قرعکشی 25 تونی دارم تا 1400 زمان میبره و هنوز بهم درنیومده

در بیادم باید برم وسایل خونه رو عوض کنم

دیروز 1 تومن قسط اونو دادم

650 به شوهرم کمک کردم برای قسط بانکی مون

50 تومن برداشتم واسه کرایه ماشین

و میدونم وسط ماه باید بوس بدم به راننده

عشق بلایی است که همه خواستارش هستند.  
2740
من دیروز 1700 حقوق گرفتم یه قرعکشی 25 تونی دارم تا 1400 زمان میبره و هنوز بهم درنیومده در بیادم با ...

خوشابحالتون که باز درآمد از خودتون دارین , ما که نگامون به دست شوهره هروقت داشت میده نداشتم که هیچی با بچه هم کار نمیشه کرد

خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
خوشابحالتون که باز درآمد از خودتون دارین , ما که نگامون به دست شوهره هروقت داشت میده نداشتم که هیچی ...

منم بچه ندارم فعلا کار میکنم

تو این وضعیت هم که حقوق یه نفر جواب نمیده

عشق بلایی است که همه خواستارش هستند.