2737
2739
عنوان

بهم ریختن پریودی

123 بازدید | 12 پست

سلام وقت همگی بخیر

من تقریبا سه هفته پیش ازقرص ارژانسی استفاده کردم و باعث شدهنوزچندروز از پریودیم نگذشته بود دوباره پریودشم ولی وقتی هفته پیش ازقرص استفاده کردم بدنم هیچ واکنشی نشون نداد..قرصو دقیقابعدرابطه به فاصله ی نیم ساعت خوردم والان نزدیک پریودیمه..بنظرتون قرص درست عمل نکرده؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرص اورژانسی و فقط ماهی یه بار میتونی استفاده کنی

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
2731
2740
ینی الان دیگه عمل نمیکنه؟؟؟

ببین دوستم میگن فقط تو هر ماه یکبار میتونی استفاده کنی ولی من تو نت سرچ کردم نوشته تو یک سال فقط ۲,۳ بار میشه استفاده کرد خرچند بنظرم همون ماهی یکبار خوبه درضمن از سه تا پنج روز بعد از رابطه میشه مصرف کرد بعد از اون دیگه تاثیری نداره

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
ببین دوستم میگن فقط تو هر ماه یکبار میتونی استفاده کنی ولی من تو نت سرچ کردم نوشته تو یک سال فقط ۲,۳ ...

خب من ک نیم ساعت بعدرابطه مصرب کردم پس خوبه دیگه اره؟؟؟ازموقعی ک دعفه قبل استفاده کردم تااینبارتقریبا۲۰روزفاصله بود

خب من ک نیم ساعت بعدرابطه مصرب کردم پس خوبه دیگه اره؟؟؟ازموقعی ک دعفه قبل استفاده کردم تااینبارتقریب ...

فک نکنم خوب باشه اخه یک ماه نشده😵😵

اینا عوارض هم زیاد داره سعی کن نا میتونی ازشون استفاده نکن

فک نکنم خوب باشه اخه یک ماه نشده😵😵 اینا عوارض هم زیاد داره سعی کن نا میتونی ازشون استفاده نکن

الان بنظرتون بایدچیکارکنم؟؟بنظرتون قرصه جلوگیری میکنه از حاملگی یانه؟؟

الان بنظرتون بایدچیکارکنم؟؟بنظرتون قرصه جلوگیری میکنه از حاملگی یانه؟؟

نمیدونم عزیزم بستگی داره ولی بنظرم از بهداشت بپرسی جوابتو میدن فقط میدونم اگه حامله شده باشی قرص اورژانسی خطری واست نداره که خوردی