2737
2734

میخوام بدونم وقتی قرار بود بیان خواستگاری چه حسی داشتید؟ من خیلی مضطربم خیلی. اصلا نمیدونم کار درستی میکنم یا نه. ایتقدر میترسم که دلم نمیخواد اصلا ازدواج کنم. دلیلشو تو پست قبل توضیح دادم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دقیقا فامیل ما وقتی من ازدواج کردم به شهر دیگه همشون گفتن دخترت رو دستت مونده بود که دادی بره؟اما من اون موقع از انتخابم راضی بودم چون واقعا دوسش داشتم.الان هم که ۱۰ سال میگذره خداروشکر زندگیم از دخترای اونا خیلی بهتره جوری که کلاغه خبر میاره برام که تو جمع های خودمونیشون یسره از وضع مالی شوهر من میگن و حسرت میخورن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...

راه دور نرو

من یکیو دوست داشتم ولی بخاطر همین جواب منفی دادم

ببین دختر نیاز به حمایت خانواده داره

توو دلتنگیات کی کنارت باشه؟وقتی حالت بده کی کنارته؟وقتی میخوای زایمان کنی کی کنارته؟یبار حالت خوب نباشه کی از بچت مراقبت کنه؟کی حال دلتو خوب کنه مشاوره زندگی بهت بده؟مادر و پدر

اگه اینا کنارت نباشن زود پیر میشی

حالا هر چیم که پسره بهت بگه نمیذارم آب توو دلت تکون بخوره باز ببخشید حرف مفته

عزیزم من راه دور ازدواج کردم 

خیلی راضی ام و واقعا دوس دارم با توجه به شرایطی داشتم راه دور واسم بهتر بود

گلم باید به شرایط خودت نیگاه کنی و همه همه همه چیزو درنظر بگیری

ولی مطمئنا تنهایی زندگی کردن راحت نیست باید خیلی زرنگ و توانا باشی

من لحظات آخر واقعا پشیمون شده بودم و اینو هیچوقت به کسی نگفتم، موقعی که میخواستم از خونوادم جدا شم م ...

دقیقا اون موقع تو سرم صدا بود.انگار صد نفر داشتن پچ پچ میکردن.وقتی از کوچمون خارج شدیم سرمو تکیه دادم و اشکام ریخت

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
2706