2733
2734

سلام دخترم تقریبا پنج سالشه

از چهار روز پیش مدفوع نکرده بودمیگفت دردم میاد

منم شربت انجیردادم دیروز کلی کار کرد

ولی امروز ک دیگه شربتم نمیدم باز میگه دردمیکنه خودشو میترسونه نمیزاره دستشویی اش بیاد بیرون

ظاهر مقعدشم میبینم نه قرمزه نه خون در مدفوع داره

کسی تجربه داره؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو سرنگ روغن زیتون بکش بزن بهش گلابی یا الو بده کره هم زیاد بده من دخترم اینطوری میشه وقتی مز می خوره همیشه سوپ بپز روزی یه بار بخوره سبزیجات دکترم یه شربت داد ولی تا با همینا رفته

2728

اره ترسیده بچس دیگه دخترمنم یه بار ترسیده بود میگفت اگه باز پی پی کنم میسوزه میکشه نمیخوام🤣🤣 به مقعدش کالاندولا وبه شکمش هم یا روغن زیتون یا بادام بزن ماساژ بده عزیزم

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
یعنی بدم بازم؟فقط سه وعده دادم بهش

نه الان دختر منم ده روزه اینجور شده دو سال و چهار ماهه داروخونه گفته صبح و شب یه قاشق مرباخوری تا زمانی که دفعش راحت بشه و ترسش بریزه باید داد

2738
خیلی ترسیده استرس میگیره میره دستشویی

دستشویی فرنگی کوچولو نداره مخصوص بچه هاست دخترمن رو اون بشینه راحت میره دستشویی امتحان کن چون راحت میشینه ببخشید ها وپی پی شو نمیبینه کارشو راحت انجام میده😁

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
دستشویی فرنگی کوچولو نداره مخصوص بچه هاست دخترمن رو اون بشینه راحت میره دستشویی امتحان کن چون راحت م ...

داشت دو سالگیش ولی الان نه نداره

اره منم موافقم ولی نمیخواستم عادت کنه بدم میومد. از شستنش😄