2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

متوسط

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2740

متوسط ولی با این طرز پوشیدن قشنگ نیس...فک کنم زیرش ی زیر سارفونی پشکی با شلوار جذب تر و شال بلند بپوشی قشنگ تر بشع

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡

آدم خوش سلیقه توی دنیا وجود نداره . چیز زشت یا چیز قشنگ هم وجود نداره . اینا کاملا نسبی هستن . از نظر یکی این لباس شلوغ و زشته ، از نظر یکی دیگه پر از رنگ و طرح و شادی . مهم اینه تو چی فکر میکنی . تو چی دوس داری . اگه دوسش داری بخرش و ازش لذت ببر حتی اگه همه ی دنیا بگن زشته

بااحترام به نظر شما ولی به نظر من خوش سلیقه هست. کسانی هستن هم سلیقه متوسط رو به پایینی دارن تو جا ...

خب از نظر ما شاید بدسلیقه نباشن ولی از نظر خودشون یا چندنفر دیگه خوش سلیقه هستن . کلا هیچ چیزی مطلقا زیبا یا مطلقا زشت نیست ، زیبایی و زشتی یه چیز نسبی هست و از نظر هر آدمی متفاوته . من شخصا چندین بار چیزی که از نظرم خیلی زشت بوده بعد از چندسال وقتی دوباره دیدمش به نظرم زیبا اومده

مدلش کمیابو خاصه یه کیف و یه شال دارم ا مثل ا همین رنگ ها توشون به کار رفته و شلوغ به نظر میان  مامانم پارسال گفت و از مزون یکی از بستگانمون دوتا شو خریدیم  ولی تا الان نپوشیدمشون چون هم نمی دونستم با چه مانتویی ست کنم(یه چیزی مثل این با اینکه شبیشونه ولی تیپو زیادی شلوغ می کنه) و اینکه احساس کردم زیاد واسه مهمونی جالب نباید باشن

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
2706