2737
2734
عنوان

سوگواری برا عزیز از دست رفته

300 بازدید | 23 پست

امروز یکی از فامیلامون گفت پدرم چقد از من تعریف میکرده دلم لک زده براش قلبم داره از جا کنده میشه که ببینمش دوباره اما پدرم پر کشیده و رفته دخترش داره دق می‌کنه کاش می‌شد یه جوری باز میدیدمش محکم بغلش میکردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
دقیقا منم به اون امید زنده ام که این سری که ببینمش دیگه همیشه پیش همیم ....شما هم پدرتون بودن؟

بله

یکسال و سه ماه و ده روزه ک دلم خیلی تنگه براش😢

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
من دو ماه دارم دق می‌کنم مجردم همه جا خونه خاطره پدرمه

خدارحمتشون کنه

براشون قران بخون

مواظب مادرتون هم باش...مادرت همدمش رو از دست داده...چ بسا برا ایشون سخت تر هم باشه

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
الهی بمیرم برات چی بگم دروغه اگه بگم بهتر میشی... هرچی بگذره تازه میفهمی چی شده وای حالم بد شد😢 ...

اره بخدا تازه میفهمم چی به سرم اومده اوایل همه بودن الان همه رفتن خونه هاشون میرم کوچه هم یادم میاد با پدر خوبم قدم میزدیم با هم تنها دلخوشی ام اینه هر دفعه گوشی ام میخواست براش کم نمیزاشتم و باالاخره یه روز میبینمش

وای خدا بیامرزه چند سالشون بود ؟پدر من ۶۰عروسی من ندید

۷۰

اخرین تولدشون رو اردیبهشت با خاهرام و نوه ها براشون گرفتیم.عاشق تولد بودن.تیر ماه برای همیشه ازپیشمون رفتن...

خیلی یهویی... داشتم کارای تولد بچه هام رو میکردم ک یهو تم تولدم رنگ عزا گرفت.

همه چی رو فراهم کرده بودم.مهمونا هم دعوت کرده بودم ک همه بجای تولد اومدن ختم😭

خدارحمتشون کنه براشون قران بخون مواظب مادرتون هم باش...مادرت همدمش رو از دست داده...چ بسا برا ایشو ...

ممنونم بله خیلی حواسم هست ولی از پا افتادم کامل نمیتونم راه برم همش یه گوشه خونه افتادم 

2706