2737
2739
عنوان

6 جواب به آدم های فضول

16185 بازدید | 74 پست

اولا که از نظر من به آدم های فضول اصلا نباید جواب داد. باید گفت این سوال کاملا شخصیه و من ترجیح میدم جواب ندم. اینجوری جلوشونو برای سوال های بعدی میگیرید. 

ولی اگه از اون دسته آدمایید که حتما باید یه جوابی بدید وگرنه تو دلتون میمونه اینارو من جایی خوندم خوب بودن. 

1.وای عزیزم چرا تاحالا ازدواج نکردی ؟؟؟ 

چون بر خلاف اکثر افراد من به کمتر از چیزی که میخوام قانع نیستم. 

2.بچه به زندگیتون معنا و مفهوم جدید میده چرا نمیارید؟ 

این برای اونایی که تا قبل از بچه دار شدن زندگی بی معنی و بی مفهومی داشتن صدق میکنه. 

3.فک نمیکنی فاصله سنی با بچت باید کم باشه؟ 

من آدمای 20 ساله ای میشناسم که مث 70 ساله ها رفتار میکنن و آدمای 70 ساله ای که مث 20 ساله ها رفتار میکنن. اینکه بعضیا زود احساس پیری میکنن معنیش این نیست که منم مثل اونا هستم. 

4.همه دوستات ازدواج کردن فقط تو موندیا

به خاطر همین باید عجله کنم و راهی که خیلیا کورکورانه رفتن منم برم؟ هرکی از راه رسید فقط چون همه دوستام ازدواج کردن قبولش کنم؟ 

5.بچه بهترین چیز تو زندگیه چرا نمیارید ؟

برای اونایی که شاید تاحالا چیز بهتری نداشتن. 

6.وقت ازدواجته ها نمیخوای ازدواج کنی؟ 

وقت خوب وقتیه که من کسیو که میخوام پیدا کرده باشم. 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

اینارو من از خودم ننوشتم. و فقط برای کسایی مناسبه که زیادی تو زندگی دیگران دخالت میکنن. 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فضولا بیان کمک

چرا فضولا بیان کمک؟ 😂

جوابای خوبیه

بسیار

2740
سلام لایک  و اینم میشه گفت خدا سررا آفرید تا روی بدن باشد نه در زندگی دیگران

اینو نمیشه تو روی طرف گفت نهایت استوری کنی طرف به خودش بگیره😂😂

پرسشای جدید برسونن😂😂😂

میخوای من بپرسم جواب بدی؟ 😂 

اینو نمیشه تو روی طرف گفت نهایت استوری کنی طرف به خودش بگیره😂😂

دقیقا ولی اینم باید در نظر گرفت که بقیه مخاطب ها هم ممکنه به خودشون بگیرن، چیزی که من نوشتم خیلی تنده قبول دارم، ولی بنظر خودم نظر شما محترمه؛ اما برای کسایی که خیلی رو اعصاب میرن فکر کنم خوبه دوز بالا جواب با دوز بالا میخواد  😄

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜

دوست گل در کل فضولی کار بدیه ولی این جواب ها ضایع است باور کنید اگر چنین جواب هایی به این سوال ها بدید خودتون ضایع می‌شید من کسی دیگه تو  یه تاپیک این و گذاشت من اونجا جواب پاسخ هاش و دادم الان دوباره حوصله ندارم بنویسم

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
دقیقا ولی اینم باید در نظر گرفت که بقیه مخاطب ها هم ممکنه به خودشون بگیرن، چیزی که من نوشتم خیلی تند ...

من که به خودم باشه اصن جواب نمیدم میگم شرمنده سوال کاملا شخصیه. 

ولی به هرکسی نمیشه تو هر شرایطی این حرفو زد😂

دوست گل در کل فضولی کار بدیه ولی این جواب ها ضایع است باور کنید اگر چنین جواب هایی به این سوال ها بد ...

منم نوشتم بهتره اصلا جواب ندیم ولی برای کسایی که میخوان حتما جواب بدن کاملا مودبانس و دندان شکن