2737
2739
عنوان

سرکلاژیا ی لحظه لطفا

497 بازدید | 16 پست

خانوما من ۱ بار سقط داشتم تو هفته ی ۱۹ گفتن بخاطر نارسایی دهانه ی رحم، بارداری دوم سرکلاژ شدم دخترم سالم دنیا اومد، ی بارم سرکلاژ شدم ولی خب بخاطر هماتوم تو هفته ی ۲۴ مجبور به ختم حاملگی شدیم، 

الانم باردارم و تازه رفتم هفته ی ۱۸ ولی طبق سونو هایی که دادم تا الان دهانه ی رحمم خوب بوده و نیازی به سرکلاژ نبود

دکترم برای هفته ی بعد برام سونوی آنومالی و طول سرویکس نوشته 

کسی بوده که با وجود سرکلاژ تو بارداری قبلی تو بارداریه جدیدش سرکلاژ نشده باشه و حاملگیش به سلامتی به آخر برسه؟؟

خدایا شکرت....❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
♥️ اما از ته دل از خدا میخوام ک این نی نی تو سلامت بدنیا بیاری فقط امیدت بخدا باشه♥️

قوربونت برم عزیزم ممنون از دعای خیرت

انشاالله شما هم حاجت روا بشی

خدایا شکرت....❤❤

برا من تو هفته ۱۸ دهانه رحمم خوب بود بعد تو ۲۸ هفته یهوو کم شد با اینکه خیلی خوب بود قبلش مجبور ب استراحت مطلق شدم منم چون ی زایمان زودرس داشتم باید سرکلاژ میکرد اما اونموقع گفت خوبه نمیخواد سرکلاژ ک اگه شده بودم خیالم راحت تر بود

از نظر من به ریسکش نمی ارزع

سر کلاژ کن خیالت راحت باشه

چون خدایی نکردع مشکلی پیش بیاد پرولوتونم گیر نمیاد بزنی

منم سرویکسم  ان تی34بود میخام به دکتر بگم اگ میشه سر کلاجم کن

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿
2738
برا من تو هفته ۱۸ دهانه رحمم یهوو کم شد با اینکه خیلی خوب بود مجبور ب استراحت مطلق شدم منم چون ی زای ...

عزیزم مطلق تا چه حد؟؟ و اینکه تا اخر بارداری مطلق بودی؟؟

سرویکست چند بود

عزیزم مطلق تا چه حد؟؟ و اینکه تا اخر بارداری مطلق بودی؟؟ سرویکست چند بود

در حدی که برا دسشویی از جام بلند میشم هنوزم استراحت مطلقم طول سرویکسم آخرین بار ۱۶ شده بود ولی هفته ۱۵ طولش ۳۹ بود

الان ی کم خیالم راحت تر شده به هفته های بالاتر رسیدم ولی خدا میدونه چقدر استرس کشیدم

در حدی که برا دسشویی از جام بلند میشم هنوزم استراحت مطلقم طول سرویکسم آخرین بار ۱۶ شده بود ولی هفته ...

واای

خیلی پایین بود خداردشکر خوب پیش رفتی گوش شیطون کر

دعا کن ی دو سه هفته دیگه هم بگذره تموم شه، دفعه قبل دوقلوهام رو از دست دادم ایندفعه دیگه کشش مصیبتی ...

عزیزم😢

دیگ خطر رفع شد باید منتظر اومدنش باشی😍

2706