2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باوجودیکه حالم خیلی بده و اصلا دوس ندارم با خدا اشتی کنم ولی چله رو شروع میکنم . انگار شما میخواین اشتیمون بدین.من وحشتناک کینه ای ام 

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹
@بیتا6267     @زیبااااااا    

سلام عزیزم. ممنونم

ان شاالله به همه ی حاجتای دلت برسی و این ماه مامان شده باشی. برای منم دعا کن این مامان شده باشم

أَلَیْسَ اللَّهُ بِکَافٍ عَبْدَهُ                                                                    آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟  
آره عزیزم ۴۰نفریم هرروز به نیت یکی از ۴۰ نفر میخونیم تا روز چهلم انشاالله که حاجت روا بشی

دلشکسته جان فکر میکنم 41 روزه است ختم سوره حشر

أَلَیْسَ اللَّهُ بِکَافٍ عَبْدَهُ                                                                    آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟  
2738
@fereshte_r    

ممنون عزیزدلم شروع شد بهم خبر بدین ممنون 

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰

سلامم منم اومدم

دخترم آیدا هدیه ایی از طرف خداس تو اوج روزهای ناامیدی . روزهایی که بعد زایمان ناموفق و از دست دادن پسرم (آرمین) گذروندم زجر آورترین روزهای زندگیم بودن پسرم از اسمون ها مواظب خواهر کوچولوت باش 
2706