2726
سلام مهربونم @مهسامحیا         ان شاءالله حاجت دلتون برآورده بخیر بشه .حض ...

سلام عزیزم دنیا دنیا ممنونم هم از شما هم از همه خانمهای گروه. ختممون تموم شد ولی همیشه دعاگوی شما عزیزان هستم 

به خدا اعتماد کن ، خدا راههایی دارد که تو را حیران خواهد کرد. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم انشاالله که حاجت روا شده باشی ممنونم ازاینکه هر روز لیستو میزاشتی

ممنون مهربونم. عزیزم ان شاالله به زودی هم شما و هم من و همه دوستان حاجت وا میشیم. 

استارتر عزیز ختم جدید گذاشتید منشنم کنید💖

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3753426/چله-ختم-نادعلی?postId=119661034

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2 دی  🌹   روزها و آرزوها     خوانده شد  3  دی    🌹 asmajo ...

دوست گرامی با نام محسا محیا، سوره حشر رو دیروز به نیت دلت خواندم. ان شاالله به حق این سوره و بزرگی خدا، حاجت روا بشی.

التماس دعا🙏

عزیزم ادرسشو هدانا جان گذاشته ختم نادعلی

ممنون عزیزم من فعلا ختم نادعلی هستم سعادت نداشتم تو گروهتون باشم

ان شاءالله ختم بعدی بتونم همراهی تون کنم

التماس دعا🌹💖🙏😍

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

@مهسامحیا    

@hanyko    

سلام دوستان عزیزم .سوره حشر را روز شنبه و یکشنبه به نیت حاجت روایی شما خوندم.از خدا خواستم بحق قرآن و سوره حشر انشالله هرحاجتی دارید برآورده به خیر بشه.آمین

خدایا شکرت بابت همه چی!
@مهسامحیا     @hanyko     سلام دوستان عزیزم .سوره حشر را روز شنبه و ...

ممنون عزیزم... انشالله حاجت رواباشی❤🙏🙏🙏🙏

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

@مهسامحیا   جان سوره حشر به نیت شما خوندم حاجت روا بشین عزیزم، ازتون یک تشکر ویژه ام بکنیم که تو این مدت هر روز لیست گذاشتین انشالله هرچی از خدا میخواین همون براتون پیش‌بیاد

ما یه تاپیک زدیم واسه چله ختم نادعلی اگر دوست دارین شرکت کنینن همچنین دوستان دیگه رو میتونید بگید بیان

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
@مهسامحیا   جان سوره حشر به نیت شما خوندم حاجت روا بشین عزیزم، ازتون یک تشکر ویژه ام بکنیم که ...

سلام گلم. باعث افتخارم هستش که تونستم کاری بکنم. 

2706