2737
2734
عنوان

جواب خواهر شوهرمو چی بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1126 بازدید | 61 پست

با پیام و واتساپ و اینا جواب نده. ببین  اگه بحث و جدلی بعدش پیش بیاد اون پیاماتو به همه نشون میده و آخرش حق رو به اون میدن ولی تو مدرکی نداری که به همه ثابت کنه با بی ادبی و اینجوری ناراحتت کرده. همونجا باید یک چیزی بهش میگفتی که نگفتی. حالام بیخیال نتونستی بیخیال بشی هم بعدا حسابشو برس ولی با پیام و اینا مدرک دستش نده

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو دو روز پیش گفت . الان تو واتساپ قربون صدقه عکس پسرم رفته

ول کن عزیزم اخه حرف بدی هم نزده از کوه کاه نساز اعصاب خودت هم ارومتره اینجور.همیشه بگو ب خودت جواب ابلهان خاموشیست

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2731

میگن نماز قضا داره میشه خوند.اما    اما    اما   حرفی که باید میزدی قضا نداره باید به موقعش می گفتی الا ن دیگه فایده ای نداره که چی بهش بگی

در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                   گو همه چشم جهان رو به سرم بشتابید .....
اینو دو روز پیش گفت . الان تو واتساپ قربون صدقه عکس پسرم رفته

خب عمشه دیگه. الان چی میتونی بگی😐

بیخیال

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740
خب شوخی کرده . اگه خواهرتم گفته بود همین قد ناراحت میشدی!؟ 

نه اون خواهریشه هر چی بگه از سر دلسوزیه

در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                   گو همه چشم جهان رو به سرم بشتابید .....
2706