2737
2734

سلام خانوما من واقعا گیج شدم چه غذاهایی باید بخورم چیا نباید بخورم دکتری هم که پیشش میرم خیلی کم حرفه هیچی نمیگه ... مثلا یه جا خوندم ماهی خوبه باید بخورم ولی یه جا دیگه نوشته نخورین جیوه داره یه جا نوشته آجیل خوبه و مغز خوبه بخورین یکی میگه نخور زیاد خوردنش باعث میشه مغز بچه کوچیک باشه...

❤ انتظار ❤ زیباترین نقاشی دنیاست وقتی حاصل تصویرش تو 👶 باشی 💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان ببخشید سوالم بی ربطه . شوهرم دیشب مشروب خورده دو ماه قصد بارداری داریم نمیشه گفتم این ماه باز اقدام میکنم بهشم گفتم تو عروسی مشروب نخوره اما خورده حالا چه خاکی تو سرم بریزم

2728

سه ماهه ی اول جگر و کرفس اصلا نخور

میوه و سبزیجات زیاد بخور و مغز بادام و پسته و گردو و مویز بخور

کتاب ریحانه بهشتی رو نداری؟ برنج و شیرینجات زیاد نخور 

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡

دکتر من گفت ماهی،هویج، آب گوجه فرنگی، فندق، عسل، زعفران، و کلا گرمیجات زیاد نخورم، اگه گرمی خوردم کنارش باید یه خنکی مثل ماست و خیار خورد

💗ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 💗
2740

ماهی نخور مگر قزل آلا.

مغز بخور 

فقط آناناس نخور و جیگر و سیر ،دمنوشها،زعفرون

کلا در همه چی میانه رو باش من همه چی میخورم بجز بالایی ها

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

ماهي بدون جيوه مثل قزل و سالمون خوبه ماهي هاي بدون فلس مثل شير ماهي  و اره ماهي و كوسه و اينا نبايد بخوري

مغزيجات هم چون گرمي هست زيادس ضرر داره مثلا روزي ٧-٨تا از هر مغز بخور 

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی نازتودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد زدن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️
ماهی قرل و سالمون تو بارداری بهتره برا مصرف ...کلا همیشه تو خوردن هرچیزی نباید زیاده روی کرد...ولی ک ...

یعنی کرفس تا پایان بارداری نباید خورد ؟

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍

من كه همه چي ميخوردم حتي عدس پلو و ته چين با زعفرون خيلي فراوونم خوردم ولي به نظرم بهتره خورده نشه. ميگن ترشي و آب يخ و كرفس و هويجم خوب نيس. ماهي هم تن ماهي خيلي جيوه داره اصلا نخور من همش قزل آلا ميخورم.