2733
2734
عنوان

المنت کردن مو

| مشاهده متن کامل بحث + 3977 بازدید | 49 پست
عزیزم شما هنوز موهاتون صافه؟از این روش راضی هستین؟اخه شنیدم این روش موهارو پوک و نابود میکنه موی شما ...

اصلا موهام‌پوکو نابود نشده ولی باید بگم بعدش بهتره موهاتو تقویت کنی با روغن ارگان یاماسک مو البته اگر نتونستی هم‌اسیبی به موهات وارد نیس چون موهای وز اکثرا جنس خشکی دارن بهتره که برای نرم شدن و نزدیک شون به حالت خوب از روغنهای تقویتی استفاده کرد که زیباتر بشه اگرم استفاده نکنی مو صافه  ولی اونجوری مو نرمو صافه درهرصورت اتو کارشو خوب انجام‌داده من موهای خشک کدرووز داشتم‌جوریکه شونه توموهام کشیده و موهامو خوردمیکرد اما الان‌موهام راحت شونه میشه وقتی ازریشه سه سانت درمیاد و انها فرهستن جهت صاف کردن ریشه ارایشگاه میره و فقط همون فسمت اتو میشه قسمتهای صاف قبلی اصلا نیازی به اتو ندارن اما کراتینه اینجوری نیس بعدازکراتینه شامپو مخصوص میخوادموادش،شیمیایی ومضره بعدازمدتی کاملا ازمو موادمیره مو خشک ک ودر میشه کل مو دوباره وزمیشه اما اتو نانو مو ذاتش صاف میشه وقتیریشه دربیاد ترمیم‌ریشه میری

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
اصلا موهام‌پوکو نابود نشده ولی باید بگم بعدش بهتره موهاتو تقویت کنی با روغن ارگان یاماسک مو البته اگ ...

ممنون عزیزم خیلی لطف کردین جواب دادین.فقط شما کدوم شهرین؟من شیرازم جایی رو سراغ ندارین؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ممنون عزیزم خیلی لطف کردین جواب دادین.فقط شما کدوم شهرین؟من شیرازم جایی رو سراغ ندارین؟

نه عزیزم من شمال هستم 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2731