2733
2739
عنوان

واژینیسموس

329 بازدید | 23 پست

🙁فکر می کنم من این مشکلو دارم

سوالم اینه آیا این ترسه؟ یعنی خودآگاهه؟ یا حساسیت به اون ناحیه س و ناخوداگاه اتفاق میفته؟

تو گوگل ت..نگی زیاد و سرچ کردم رسیدم به این...

فک میکردم عادیه این...دفعه اول اینجوری نبودم شاید کمتر 

الان با ان....گشتم واکنش نشون میده بدنم.

تمرینات کگل و... اینا داشت.

بلد نیستم چجور گکل انجام بدم فقط وایستاده میتونم انگار 

😓دیلا... و اینا هم نمیتونم 😐 😑 خجالت می کشم اصلا نمیشه 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو پيش اعظم خياباني 

ماما هستش خيليارو درمان كرده 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2738

من تا ۵ماه این مشکلو داشتم درکت میکنم ولی سعی کن به خودت سخت نگیری 

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

من ازنزدیکی ترسی ندارم ز ی د ولی کلا معاینه نمیزارم یسری دکتذو باپازدم خورد ب در تونه ماهگیم  دکترمبگه واژینیسموس شدید داری منم نمیدونم چمارکنم

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم

منم چن بار اول اصلا نمیتونستم یادش بخیر دفعه اول از ترس دندونام میخورد به هم دست و پاهام یخ زده بود پاهام کلا قفل!! خیلی ناراحت شدیم .. بعد رفتم تو نت کلی مطلب خوندم . یاد داده بود اول با یدونه گوش پاک کن شروع کنین بعد تعدادو زیاد کنین.خلاصه من با یدونه شروع کردم بهتر شدم ترسم رفت . . تا دو سه شب بعدش خلاصه انجام داد شوهرم .خدارو شکر اینترت هست وگرنه من عمرا میتونستم به ترسم قلبه کنم.ژل لوبریکانت هم خیلی مهمه حتنا بگیر .موفق باشی

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .
2706