2737
2734
عنوان

عفونت ادرار دربارداری😭😭😭😭

101 بازدید | 17 پست

سلام اجیا من چیکار کنم عفونتم خوب بشه اخه ؟؟؟سری قبل سفیکسیم مصرف کردم ازمایش دادم الان بردم ب دکترم نشون دادم گف برطرف نشده آزیترومایسین نوشت😭😭😭کسی بوده اینطوری باشه؟والا من تا این ۹ماه تموم بشه دق میکنم

دختر نازم ازوقتی اومدی ب زندگیم روزای قبل تورویادم نمیاد💙من واسه لمس دستای کوچولوت خیلی غصه ها خوردم تو تموم زندگی منی💕بیا باهم دیگه دعا کنیم واسه همه اون مامانایی ک منتظر یه فرشته کوچولو مثل توهستن...فاطمه کوچولوی من تو از پیش خدا اومدی اندازه همه فرشته های خدا پاکی ازش بخواه توی دل همه منتظرا فرشته بکاره...آمین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تو بارداری چند بار عفونت ادراری داشتم و هر بار دکتر دارو میداد حتی تو ماه هفت دوبار 

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
2728
جوش نزن منم تا ماه ۴ شدیدشو داشتم یهو خودش خوب شد

خدا کنه ..من اصن نداشتم این چن وقته سرو کلش پیداشده 

دختر نازم ازوقتی اومدی ب زندگیم روزای قبل تورویادم نمیاد💙من واسه لمس دستای کوچولوت خیلی غصه ها خوردم تو تموم زندگی منی💕بیا باهم دیگه دعا کنیم واسه همه اون مامانایی ک منتظر یه فرشته کوچولو مثل توهستن...فاطمه کوچولوی من تو از پیش خدا اومدی اندازه همه فرشته های خدا پاکی ازش بخواه توی دل همه منتظرا فرشته بکاره...آمین  
چندماهه باردارین

تازه رفتم توچهار

خدا کنه ..من اصن نداشتم این چن وقته سرو کلش پیداشده 

منم نداشتم از همین اصلا فهمیدم ی جورایی باردارم تازه من از بس حالم بد بود دارو هم نمیتونستم بخورم ی بارم اینجا تاپیک زدم دعا کنید توهینم کردن بعضیا ولی خدا لطف کرد یهو خوبم کرد جوش نزن عفونت من رو ۲۸ ۳۰ بود

خدایاشکر🌹
2738
دکتر چی بهتون دادن

ازیترومایسین

ازیترومایسین

۲- آب قره‌قاط (cranberry) بنوشید تا ادرار اسیدی شود. برخی از داروها وقتی ادرار اسیدی باشد بهتر عمل می‌کنند.

۳- زرشک در درمان عفونت ادراری مفید است.

۴- عسل و دارچین: دو قاشق غذاخوری عسل به همراه یک قاشق چایخوری پودر دارچین را در مقداری آب ولرم حل کنید و آن را بنوشید. این روش باعث می‌شود که میکروب‌های مثانه از بین برود.

نشانه های ابتلا به عفونت ادراری
اضطرار به ادرار کردن مکرر، حتی پس از تخلیه مثانه- احساس سوزش هنگام دفع ادرار- ناراحتی و یا فشار در قسمت تحتانی شکم- درد در ناحیه لگن و پشت- تب گاه به گاه- تهوع و استفراغ- تب ولرزی که بیش از دو روز طول بکشد.

تازه رفتم توچهار

اب باید زیاد بخوری ..من با وجود اینکه استراحت مطلق کامل بودم ولی انقدر اب میخوردم و هندوانه روزی راحت ۲ بطری بزرگ..دیگه ولی ببخشید نمیزاشتم لگن بزارن میرفتم در حال ترکیدن هی میرفتم دستشویی ..داروهام که جای خود .

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
2706