2737
2739
عنوان

پدر اسمونی

142 بازدید | 23 پست

انقد دلم برای صداش تنگ شده زنگ بزنم به گوشیش بگم بابا فلان چیز بخر با صدای بلند میگفت چشممم اخ کاش یه جور دیگت بود دنیا پدرم خیلی سالم بود یک دفعه روزگارمون عوض شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای چقد خوب درک میکنمت، منم همین حس دارم، دوساله پدرم پیشم نیست خدا رحمت کنه پدرتونو 

بخدا دیروز یه پیر مرده در خونشون باز می‌کرد لباسش شبیه بابام بود دیونه شدم همه دوستام باباشون زندس درکم نمیکنن

2738
بخدا دیروز یه پیر مرده در خونشون باز می‌کرد لباسش شبیه بابام بود دیونه شدم همه دوستام باباشون زندس د ...

میفهممت، من  تمام اهنگای عاشقانه رو به یاد بابام گوش میکنم واشک میریزم، اصلا خاک برام سرد نبود غم نبودنش شده یه حسرت بزرگ تو زندگیم. چند روز پیش تو وسایلم رو یه کاغذ امضاشو دیدم بریدم جسبوتدم رو در یخچال انگار دنیارو بهم دادن 

میفهممت، من  تمام اهنگای عاشقانه رو به یاد بابام گوش میکنم واشک میریزم، اصلا خاک برام سرد نبود ...

چقدر شبیه همیم من مجردم هر شب بالشت بابام بقل می‌کنم انقد حسرت میخورم شب آخر گفت پول داری اومد تو اتاقم میگم کاش دستش میبوسیدم که انقد نگران منی

روحش شاد پدر منم ۶۰ سالش بود از خدا و پدرت بخواه که مرتب بیاد به خوابت تا اروم بشی

خیلی حالم بده روزا دوس ندارم پاشم از خواب وقتی آدم های معروفی میبینم که پدرشون از دست دادن اما هنوز ادامه میدن انقد تعجب می‌کنم 

2706