2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی خوشبختم عزیزم 

یاشا تانش دیمزا سوندیم هوا نجور دو تبریزده من سمنان دیام چوخ دان دی تبریزه گلممیشم

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
2731
عه سمنان😳

به خاطر کار شوهرم اومدیم سمنان ولی بچه ناف تبریزم🤣🤣

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
میشه بپرسم چرا مرد ترک دوست داری؟

خیلی نوع رفتارشونو دوس دارم ،غیرتی بودنشون ،خانواده دوست بودن،بچه.دوستن،وخیلی خصوصیات خوب دیگه😍😃

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2740
 ببخشبد اونوقت اقایه ترررررک چی داره ؟؟؟؟؟

من دوس دارم😁

معنی امضات چیه؟

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
خیلی نوع رفتارشونو دوس دارم ،غیرتی بودنشون ،خانواده دوست بودن،بچه.دوستن،وخیلی خصوصیات خوب دیگه😍😃

ببین بیا من یه پسر ترک برا تو پیدا کنم (تبریزم) توام یه پسر فارس برا من جور کن  

خیلی 
ببین بیا من یه پسر ترک برا تو پیدا کنم (تبریزم) توام یه پسر فارس برا من جور کن    

😂😂😂 حالاچرا پسرفارس؟

منظورم از فارس، اینه که ترک نباشه. من برعکس توام، از مردای ترک بدم میاد      

میدونی ما خانوادمون سنتیه اصن اهل دوستی و اینا نیستیم بخاطر همین پسر سراغ ندارم چه ترک چه فارس😣😂

من دوس دارم😁 معنی امضات چیه؟

والا برا ما ک ترکه گلی به سرمون نزده 

یعنی دنیا دوروزه اخرش هیچه

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …