2733
2739
عنوان

چگونه ظرافت زنونه داشته باشیم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1846549 بازدید | 28431 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام وای خدایا خیلی خوشحالم که این تاپیک فعالیت داره من از پارسال شروع کردم و این تاپیک میخونم و عاشقشممممم و الان که دیدم اخرین پست برا امسال خیلی خوشحال شدم 

خودم شروع کنم:  من یه مدته دارم به پوستم میرسم.کرم جوان کننده و روشن کننده استفاده میکنم.  ...

سلام عزیزجان من خیلی منتظرم در مورد نکات راجع به مو...چون خیلی موهام خشک شده....موهام معمولی و خرمایی رنگه...زیاد اهل رنگ کردن نیستم...

2728
2738

سلام چه تایپیک خوبی

یکم از خودم بگم اول قبلا تاحدودی ظرافت زنونه داشتم ولی الان درحد صفر شدم کارام رو تند تند انجام میدم تند تند حرف میزنم خودم اصلا رفتارام رو نمیپسندم از دیروز که این تایپیک رو دیدم سعی کردم با آرامش بیشتری رفتار کنم همسرم متوجه شده بود و میگفت یه طوری شدی خوشحالم که تونستم شروع به تغییر کنم من هر روز میام اینجا تغییراتم رو مینویسم 

این چندتا اخلاقم رو دلم میخواد تاعید تا حدودی اصلاح کنم:

۱.آروم و شمرده شمرده حرف بزنم.

۲.کارهام روباآرامش انجام بدم.

۳.پشتم روصاف نگه دارم این کار برام خیلی سخته.

۴.تو خونه سعی کنم مرتب باشم.

۵.با خانواده همسرم رسمی باشم واصلا صمیمی نباشم وهیچی روبراشون تعریف نکنم.

امیدوارم بتونم.

بچه ها اتفقا من همین هفته خونه دوستای شوهرم دعونت داریم همیشه با خانومای بعضی هاشون خیلی شوخی می کنم ...

من بادوستای شوهرم میریم بیرون دوس ندارم اول کاری

باهاشون صمیمی شم و سنگین برخورد میکنم شوهرم میگ

برا اولین بار وقتی رفتیم سرسنگین بودم باید میگفتی میخندی ؟ ایا مشکل ازمنه ؟ یااونا توقعاتشون بالاس

2706