2737
2734
عنوان

چگونه ظرافت زنونه داشته باشیم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1847011 بازدید | 28431 پست
مرسی سارا جان و شیرین عسل
بقیه هم بگین

پس نتیجه میگیریم خونه خودمون با بیرون خونمون ظرافتمون فرق داره غلظتش
یعنی لوندیو دلبری کردنم تو خونه باید اضافه کنیم

نکنه بعدی اینه که ارامشو تو حرکاتمون بیاریم کند کنیم حرکاتمونو
از سرعت خود بکاهید لطفا
اول از همه طرز خندیدن و حرف زدنه که نباید بلند و زیاد و خشن صحبت کنیم و بخندیم یک خانوم همیشه هنگام خندیدن دستش را جلوی دهانش میگیره و هرچقدر هم از ته ل بخنده دهانش را زیاد باز نمی کنه و صدای خیلی بلندی از دهانش خارج نمی شه
آرامشم این روزها مدیون همین انتظاراتیست که دیگر از کسی ندارم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید خیلی آرام و با قامت راست اه رفت که ما مثل قدیمیها کتاب رو سرمون میگذاشتیم و راه می رفتیم اونم با کفش پاشنه 10 سانتیروی یک خط صاف
یک خانوم کمتر پیش میاد که توی جمع ته صندلی فرو بره و لم بده
همیشه سر صندلی باید نشست و پاها را روی انداخت و یا کنار هم جفت کرد و دستها را خیلی زیبا روی پا گذاشت
و خیلی چیز های دیگه
2731
خندههههههههه
من که اگه خندم بگبره نخندم میپوکم
میخندم
انقده میخندم که بقیه از خنده من خندشون میگیره
اینجوری
بخشیدن کسی آسان است، اما اینکه بتوان دوباره به او اعتماد کرد، داستان کاملا متفاوتی است.
سمیرا جان = یک خانوم همیشه هنگام خندیدن دستش را جلوی دهانش میگیره
با عرض معذرت الان دیگه این فرضیه رد شده و لبخند باید مشخص بشه چون خیلی ها لبخند زیبایی دارن ولی در عین حال باید خیلی ملیح و ملایم باشه
استیل ایستادن نشستن راه رفتن غذا خوردن کار انجام دادن حتی خوابیدن مهمه

هلیا جونم منم خوشم میاد یکی اینقدر باحال میخنده که بقیه رو ه وادار به خنده میکنه

ممکنه هرجایی خوب نباشه مثلا خیابون محل کار جمع قاطی زنونه مردونه اما اینم یه امتیازه که من ندارم
سارا دقیقا منم موافقم وقتی جنس مخالف ما رو زیر ذره بین بزاره رفتارمون تغییر میکنه اما تو جمع خانما طوری رفتار میکنیم که انگار اصلا به حساب نمیایم یا بیشتر تلاش میکنیم که مثلا به همه ثابت کنیم ما خیلی با حالیم و پایه همه کاری هستیم
الان تو تمام فامیل حتی اقایون همه میگن سمیرا که پایه است حالا اگه بخوان هرکار مردونه ای بکنن گاهی خوبه اما وقتی ریز میشم میبینم انگار دیگه ظریف نیستم
2738
مواردی که به نظر من میرسه:

1)زیاد صحبت کردن و صمیمی شدن سریع بابقیه تو مهمونی یا ...

2)از زندگی خصوصی ویا خصوصیات اخلاقی خودتون یا همسرتون گفتن

3)غیبت کردن

4)لباس تمیز و شیک نپوشیدن و ظاهر نامرتب مخصوصاّناخنها

5)جلو همسرتون به دیگران دروغ گفتن

6)استرس داشتن موقع کار مخصوصاّ مهمونی

7)محل کار هم از مانتوهای که شل ولخت میفتن و کفش پاشنه تخت پوشیدن وفایل نامرتب داشتن و.... ظرافت خانومانه به نظر نمیرسه
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
سمیرا جان حرف دل زدی .........
من جلوی آقایون مثل یه زن رفتار میکنم ولی تو جمع زنونه یا حتی وقتی فقط خودم و همکارم داریم با هم صحبت میکنیم احساس میکنم در مقابل اون من ظرافت زنونه ندارم و بیشتر مثل مردا رفتار میکنم
اره داشتن یه لبخند زیبا روی لب تاثیر گذاره

من دقت کردم کسایی که موقع گوش دادن به حرف بقیه سکوت میکنن و تنها با حرکت سر تایید میکنن حرفها رو و حرف طرف رو قطع نمیکنن تاثیر گذارن

کسایی که مدام حرف نمیزنن وقتی بحثی مربوط بهشون نیست عقیده ای ندارن درموردش از بحث خوششون نمیاد حتی نظرشون پرسیده نشده توی اون جمع خودشونو قاطی نمیکنن ساکتن اما اروم میشیننو فقط میشنون
رانا جان نکات خوبی رو گفتی عزیزم

نحوه انجام حرکاتمون ژست و استیلمون مهمه اما لباس پوشیدنم مهمه دیگه همه جا باید شیک و تمییز بود
خونه وقت خواب مهمونی گردش ورزش کار خیابون
شیک بودن مساوی گرون بودن لباس نیست باید برازنده تنمون باشه لباسمون
همکارم صحبتهای عادیش رو هم غلنبه سلنبه حرف میزنه من خیلی خوشم میاد
در ضمن اعتماد بنفس بالایی داره و گاهی کلمات انگلیسی ساده رو تو حرفاش استفاده میکنه
به نظرم اینجوری خیلی با کلاس و خانومانه بنظر میاد
اون کسی که تو ذهنتون بهش نمره مثبت میدین و میگین خیلی ظریفه و همه رو جذب میکنه رو مجسم کنین و بگین چیه اون ادم شمارو جذب میکنه و خوشتون میاد و مثال بزنین از طرز رفتارش تا به نتیجه مساوی برسیم
2706