2733
2734

سلااام مهربونا...من عدد hcgازمایشم پایین تراز اون مقداریه ک تو خودش نوشته...ریسک کم زده ولی این عدده نگرانم کرده ...امروز قراره ببرم ب دکترم نشون بدم....خداجون شکرت نمیشه من ی بار بدون استرس برم دکتر😭

دختر نازم ازوقتی اومدی ب زندگیم روزای قبل تورویادم نمیاد💙من واسه لمس دستای کوچولوت خیلی غصه ها خوردم تو تموم زندگی منی💕بیا باهم دیگه دعا کنیم واسه همه اون مامانایی ک منتظر یه فرشته کوچولو مثل توهستن...فاطمه کوچولوی من تو از پیش خدا اومدی اندازه همه فرشته های خدا پاکی ازش بخواه توی دل همه منتظرا فرشته بکاره...آمین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگ هفته چندم سونو nt دادی؟؟

۱۲هفته و۶روز زده تو سونو

دختر نازم ازوقتی اومدی ب زندگیم روزای قبل تورویادم نمیاد💙من واسه لمس دستای کوچولوت خیلی غصه ها خوردم تو تموم زندگی منی💕بیا باهم دیگه دعا کنیم واسه همه اون مامانایی ک منتظر یه فرشته کوچولو مثل توهستن...فاطمه کوچولوی من تو از پیش خدا اومدی اندازه همه فرشته های خدا پاکی ازش بخواه توی دل همه منتظرا فرشته بکاره...آمین  
بتای ازاد با بتای بارداری فرق داره

میدونم ولی عددمن از رنج نرمالی ک روبه روش زده کمتره😔

۱۲هفته و۶روز زده تو سونو

انشالله ک چیزی نیست عزیزم ب ب دلت راه نده

ببخشید شما میدونید تیغه بینی از چند هفته مشخص میشه ؟چون من ب حساب سونو قلب باید ۱۱ هفتع و ۴ روزه برم واسه ان تی نگرانم ک تیغه معلوم نباشه تو این هفته

انشالله ک چیزی نیست عزیزم ب ب دلت راه نده ببخشید شما میدونید تیغه بینی از چند هفته مشخص میشه ؟چون م ...

ن عزیزم منم همین نگرانی روداشتم ولی همون تاریخی ک بهت میگن برو صددرصد درسته

2738