2733
2739

انشالله زود خوب میشی عزیزم نمیدونم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

سلام عزیزم،به سلامتی انشالله،خوشحالم حالتون خوبه و به خیر گذشت،تنگی نفس طبیعیه تا حدی اگر خیلی شدید بود مراجعه کنین بیمارستان،بهتون یه وسیله ندادن بعد از عمل استفاده کنین تمرین دم و بازدم؟مثل قلیون هست وسیله ش،اگر دادن اونو استفاده کنین خیلی خوبه 

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی
سلام عزیزم،به سلامتی انشالله،خوشحالم حالتون خوبه و به خیر گذشت،تنگی نفس طبیعیه تا حدی اگر خیلی شدید ...

سلام مریم خانوم گل ممنون عزیزم مرسی از راهنماییات ک خیلی کمکم کرد چرا استفاده میکنم اما واقعا عمل سختی بود مریم جون این درد جناق تا کی هست؟؟؟😭😭😭

سلام مریم خانوم گل ممنون عزیزم مرسی از راهنماییات ک خیلی کمکم کرد چرا استفاده میکنم اما واقعا عمل سخ ...

هرکمکی ازم بیاد دریغ نمیکنم،خوشحالم تونستم کمی کمک کنم 

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی
سلام مریم خانوم گل ممنون عزیزم مرسی از راهنماییات ک خیلی کمکم کرد چرا استفاده میکنم اما واقعا عمل سخ ...

سلام عزیزم شما که عمل قلب باز داشتیدمشکلتون چی بود؟بعدازچندمدت کاملا احساس بهبودی کردید؟هم ازلحاظ جای عمل هم منظورم مشکل تنگی نفستون هست

سلام عزیزم شما که عمل قلب باز داشتیدمشکلتون چی بود؟بعدازچندمدت کاملا احساس بهبودی کردید؟هم ازلحاظ جا ...

سلام من سوراخ بین دهلیزی تنگی نفس گاهی دارم هنوزبعداز دو ماه خوب بودم دیگه

سلام من سوراخ بین دهلیزی تنگی نفس گاهی دارم هنوزبعداز دو ماه خوب بودم دیگه

من همین مشکلو دارم خیلی هم نگرام میشه آی دی تلگرام یا اینیستای شمارو داشته باشم چندتا سوال دارم که واقعا کلافه ام کرده ازشمابپرسم🙏🙏🙏ومیشه درخواست دوستی منو قبول کنید

2706