2733
2734

من شوهرم و خواهرش میگیرن    به نظرم اگه تجربه نداری نکن اصلا  شوهر من و خواهرش بااون همه زرنگیشون گاهی ضرر میدن  نهکه فقط اونا ضرر بدنا  کل غرفه دارا یهو ضرر میدن  دیگه زرنگ باشی کمتر ضرر ببینی

خیلی بلدیت میخواد     گاهی هم خوبع نمیشه گفت همیشه بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من شوهرم و خواهرش میگیرن    به نظرم اگه تجربه نداری نکن اصلا  شوهر من و خواهرش بااون ...

چطور میشه که ضرر میکنن؟ 

بازدید کننده کمه از اون نمایشگاه؟

چی برای فروش دارن؟

خدایا شکرت😍

من تجربه فروشندگی ندارم ولی خب هرزمان رفتم نمایشگاه دیدم ک خیلی طرفدار داره .وقتی نمایشگاه از صبحه تا هشت ده شب صددرصد گشنه میشن فروشنده ها یا افرادی ک میان بازدید الخصوص بچه ها.من خودم بیشتر دیدم پفک هندی و تخمه .ذرت زیاد میاوردن. شیرینیجات کمتر چون معمولا ت نمایشگاه شیرینی خونگی هم میارن.بعد فست فودم زیادمیزنن😐

چطور میشه که ضرر میکنن؟  بازدید کننده کمه از اون نمایشگاه؟ چی برای فروش دارن؟

بازدید کننده و فروش کم باشه همین میشه دیگه   اکه درست تبلیغ کنن خوب میشه اگر نه که هیچی

گز و اینجور چیزا میفروشن

من تجربه فروشندگی ندارم ولی خب هرزمان رفتم نمایشگاه دیدم ک خیلی طرفدار داره .وقتی نمایشگاه از صبحه ت ...

نمایشگاههای شهر ما عصره. 

ولی وقتی بچه ها یه چیزی میخوان آدم.مجبوره بگیره که اذیت نکنن

خدایا شکرت😍
2738
بازدید کننده و فروش کم باشه همین میشه دیگه   اکه درست تبلیغ کنن خوب میشه اگر نه که هیچی ...

من تقریبا بیشتر نمایشگاهای که تو شهرمونه می رم برای دیدن. 

دیگه دستم اومده کدوم نمایشگاه بازدید کننده اش بیشتره. 

مثلا دیشب نمایشگاه مبلمان بود فوق العاده شلوغ

خدایا شکرت😍
نمایشگاههای شهر ما عصره.  ولی وقتی بچه ها یه چیزی میخوان آدم.مجبوره بگیره که اذیت نکنن

دقیقا.من خودم پفک هندیو ذرت خوشم نمیاد همسرمم شدید مخالفه ولی وقتی میریم نمایشگاه پسرم دست خیلی ازبچه ها میبینه همش میگه منم بهش میگم ن ولی وقتی میبینم بدون حرف همش ناراحته دلم میسوزه ی کم واسش میگیرم .واسه همین میگم طرفدار زیاد داره الخصوص مخاطبت بچه ها باشن. گرم هم ک باشه بستنی هم فکر کنم خوب باشه.البته بچه ها دلشون بیشتر فست فودو هله هوله س

دقیقا.من خودم پفک هندیو ذرت خوشم نمیاد همسرمم شدید مخالفه ولی وقتی میریم نمایشگاه پسرم دست خیلی ازبچ ...

دقیقا دیشب دختر من تو این سرما بستنی دید دلش خواست خریدم 

خدایا شکرت😍
2706