2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گلم ببرش دکتر ما چمیدونیم دکتر بهتر‌میدونه

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

ای جانم هنوز بند نافش هست 😍

طبیعیه عزیزم😍😍😍

ولی واسه راحتی خیالت ببر

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738
ببر دکتر عزیزم ناف پسر من بیرون نبود ولی مثل اون قسمت وسطش خشک نشده بود نمک ریختم یکم دوروزه خشک شد

رو زخمش نمک ریختی😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧

یا الله

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
رو زخمش نمک ریختی😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧 یا الله

زخم نیست عزیزم،اون قسمت باید خشک بشه،برا بعضیا خودش خشک میشه واسه بعضیا دیر خشک میشه،یه دکتر اطفال خیلی خوب گفت بجای اینکه بخوای چیز شیمیایی بزنی یا قطره و اینچیزا بریزی چندتا دونه نمک بریز،من اولش ترسیدم ولی وقتی ریختم خودمم تعجب کردم،بچم حتی گریه هم نکرد،اصلا نفهمید

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2706