2733
2739
عنوان

آی وی اف یا میکرو های این ماه بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2432 بازدید | 245 پست
من امروز روز سومم رفتم مرکز سونئ انجام داد همه چه خوب بود. 6تا آمپول فولیتروپین بتا 300 یکی هم امپ ...

برای پانکچر؟ نه من سینال اف داشتم، یه دونه هاش ام جی،  واریوپپتیل،اویترل، بعداز پانکچرم انوکساپارین، ستروتاید،واریوپپتیل

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم.چه خبر آزمایش دادی؟؟

سلام عزیزم نه هنوز شنبه ازمایشمه دعام کنید

راستی اصلا داروهاتو با کسی مقایسه نکن من داروهام باهیچ کدوم ازاینای که شماگفتین یکی نبود تو مرکزم زیاد دیدم متفاوته هر بدن دارو خودشو لازم داره

2731
سلام عزیزم نه هنوز شنبه ازمایشمه دعام کنید راستی اصلا داروهاتو با کسی مقایسه نکن من داروهام باهیچ ک ...

امشب شهادته حضرت معصومه مراسم داریم حتما دعا میکنم انشااله ک شنبه بهترین روزت باشه گلم.

مشکلم بسته بودن هر دو لوله هامه، لاپارا هم کردم باز نشدن نمیدونم عزیزم هزار و یک علت داره نگرفتن و ...

سلام عزیزم ، با لاپرا مگه لوله هیدرو باز میشه؟ 

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.
2738
سلام عزیزم ، با لاپرا مگه لوله هیدرو باز میشه؟ 

سلام❤ لوله ی هیدرو رو نمیدونم ولی برای من فقط بسته بودن هیدرو نبودن لوله هام

سلام❤ لوله ی هیدرو رو نمیدونم ولی برای من فقط بسته بودن هیدرو نبودن لوله هام

خب بسته بودنه لوله همون هیدرو محسوب میشه اسم عملش توبوپلاستیه

اما نشنیدم تا حالا کسی انجام داده باشه

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.
خب بسته بودنه لوله همون هیدرو محسوب میشه اسم عملش توبوپلاستیه اما نشنیدم تا حالا کسی انجام داده باش ...

نه لوله ی هیدرو یعنی لوله ای که عفونیه و ازش یه ماده ای ترشح میشه که همون باعث میشه جنین داخل رحم نتونه لانه گزینی کنه، ولی بعضی لوله ها فقط بسته هستن یعنی عفونی نیستن

بله گلم دادم ولی فردا جواب میگیرم برام دعا کنید اصلا هیچ نشونه ی ندارم نه دردی نه چیزی

هووووف.داشتم پستت وا میکردم چشامو بستم گفتم خدایا میشه کلمه مثبتو ببینم...انشااله فرردا میبینممممم

هووووف.داشتم پستت وا میکردم چشامو بستم گفتم خدایا میشه کلمه مثبتو ببینم...انشااله فرردا میبینممممم

فدات ممنون امروز گرفتم طبق رنج ازمایشگاه مثبته ولی گفته دومی رو هم باید بده یکم استرس گرفتم

برام دعا کن عزیزم

فدات ممنون امروز گرفتم طبق رنج ازمایشگاه مثبته ولی گفته دومی رو هم باید بده یکم استرس گرفتم برام دع ...

عزیززززززممم..مبااارکتت بااااشه..استرس نداشته باش مثبته مثبته دیگههه..بتات چند بود؟؟

2706