2737
2734
عنوان

به شوهرتون میگین؟

1886 بازدید | 112 پست

اگه تو ی جمع خانواده شوهر باشین همینطور بهتون تیکه بندازن مادرشوهر و خواهرشوهر بی شعور 😓

به شوهرتون میگین یا ن تو دل خودتون نگه میدارین؟

بعد شوهرتون بوده اونموقع و شنیده ولی ادمیه ک یا توجه نمیکنه یا خودشو ب حواس پرتی میزنه میگین و یاداوری میکنین ک بفهمه فرشته ک خییییچ شیطانن خانوادش

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاد آوری مستقیم اشتباهه، یا همون جا مودبانه جواب میدم یا بعدا غیر مستقیم به شوهرم میگم ....البته شوهر ها عموما خطای خانواده خودشون را نمی بینن 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2731
2738
یاد آوری مستقیم اشتباهه، یا همون جا مودبانه جواب میدم یا بعدا غیر مستقیم به شوهرم میگم ....البته شوه ...

اره شوهر منم نمیبینه حالا چجوری غیر مستقیم بگم یعنی؟

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   

من که نمی گم...اوقاتم اونجا تلخ شده دیگه تو خونه تلختر نمی کنم ...بعدم شوهرم چیکار میتونه بکنه از من دفاع کنه اونا بیشتر لجش ون میگیره رفتارشان زشت تر میشه یه گوش در یه گوش دروازه تا آنجایی هم که بتونم خودم از خودم دفاع میکنم

با سیاست پیش برو 

مثلا من اوایل میگفتمو حاشا میکردمو اخرشم ب دعوا ختم میشد اما الان یچی بهم بگن تو خونه خودمو میزنم ب دپرسی و غصه و ناراحتی بعد چند بار شوهرم میپرسه چی شدی ناراحتی منم هی میگم مهم نیست باز میگه خب بگو منم میگم خواهرت اینجوری گفته خیلی ناراحت شدم کم اوردم بعد اونم میگه گوه خورد غلط کرد و از این حرفا بستگی ب این موقعیت اون وسطا اشکی هم میچکونم 😂 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
یاد آوری مستقیم اشتباهه، یا همون جا مودبانه جواب میدم یا بعدا غیر مستقیم به شوهرم میگم ....البته شوه ...

دقیقا...مامانش یه کارایی میکنه که اگه مامان من انجام میداد دیگه محال بود با مامانم اینا رابطه برارقرار کنه

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 
2706