2733
2739
عنوان

بچم فندقو با پوست قورت داده

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 22 پست
انشاءالله که مشکلی به وجود نمیاد عزیزم با ضربه در بیار این موقع ها در ضمن واسه دفعش اذیت میشه با ک ...

بعید می‌دونم میزدم پشتش درمیومد ولی خودمم خیلی هول شده بودم خیلی حالم بد شد گفتم اینجا دیگه آخرشه ، تا حالا پیش نیومده بود برام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتن لازم نیست اصلا گلوی بچه رو هم لمس نکردن

پس احتمالا دفع میشه یا هضم .حتما از این موارد دیدن که اینجوری میگن ما که مادریم خیلی استرس میگیریم.برادر زادم بادکنک باد نکرده رو خورده بود همون جوری دفعش کرده بود

طعم شیرین مادر بودن 💝💝💝💝خدایا شکرت
2728
پس احتمالا دفع میشه یا هضم .حتما از این موارد دیدن که اینجوری میگن ما که مادریم خیلی استرس میگیریم.ب ...

آره والا ما که کل تهرانو دور زدیم چندتا بیمارستان رفتیم ،ولی وقتی رسیدیم مرکز طبی اطفال غم خودمو یادم رفت ،از بس که بچه های مریض اونجا بودن 

انشالا که چیزی نمیشه بالاسرش بشین نفسشو چک کن امشب نخواب احتمالا فردا تو پوشکش میبینی فندق رو اگر د ...

چرا نگرانش میکنه 

نخوابه چرا!

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹
چرا نگرانش میکنه  نخوابه چرا!

چون خدایی نکرده خفه نشه تو خواب

من باشم بیدار میمونم احتیاط لازمه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738