2703
2553
عنوان

بچم فندقو با پوست قورت داده

301 بازدید | 22 پست

خیلی دلشوره دارم امشب فندقو سریع کرد تو دهنش تا اومدم بگیرم دیدم ته دهنشه یعنی هنوز نرفته بود خیلی پایین دهنشو باز کرده بود گریه میکرد منم دست کردم از دهنش در بیارم دیدم دور تا دور فندقه عضله است هولش دادم رفت پایین فقط نمی‌دونید دستمو تا ته حلقش کردم ،دیگع دیدم رفته پایین بهش اب دادم الآنم خوابیده ،غذا و ابم خورده ولی میترسم یه وقت توی راه تنفسیش نمونده باشه ، خدا برای هیچکس نیاره ،خیلی احساس درماندگی کردم اگه نمی‌رفت پایین گیر میکرد تقصیر خودم می‌بود چون خودم فندقو هول دادم پایین ،از سر شب تا حالا دارم گریه میکنم ، یه وقت تو خواب خفه نشه،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

انشالا که چیزی نمیشه بالاسرش بشین نفسشو چک کن امشب نخواب احتمالا فردا تو پوشکش میبینی فندق رو

اگر دیدی سینه اش خس خس میکنه حتما ببر دکتر

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2714
خیلی خدا رحم کرد .زنگ بزن ۱۱۵ بپرس چیکار باید بکنی الان

بردمش بیمارستان کودکان گفتن دستگاهی نداریم که بفهمیم جایی مونده یا نه اگه بی قراری کرد بیاریدش ، به خدا همه ی تبلیغاتشونو پیشرفت علمیشون الکیه ، هیچی ندارن 

بردمش بیمارستان کودکان گفتن دستگاهی نداریم که بفهمیم جایی مونده یا نه اگه بی قراری کرد بیاریدش ، به ...

یعنی با عکس گرفتن هم نمیتونستن بفهمن.ان شاالله که چیزیش نمیشه ولی هوشیار باش.

طعم شیرین مادر بودن 💝💝💝💝خدایا شکرت
2706