2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از راهنمایی  شماره چند برای یکساله؟

همون۳رو بگیر براش زیاد تفاوت چندانی ندارن من برندای مختلف امتحان کردم ازبقیه بهتر بود این اگه مالی مشکلی نداری سیمیلاک بگیر

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2728
همون۳رو بگیر براش زیاد تفاوت چندانی ندارن من برندای مختلف امتحان کردم ازبقیه بهتر بود این اگه مالی م ...

سیمیلاک خیلی گرونه 

اولین باره میخواد شیر خشک بخوره امیدوارم بخوره 

سیمیلاک خیلی گرونه  اولین باره میخواد شیر خشک بخوره امیدوارم بخوره

سوپرامیل خیلی خوشمزس یکمی طعم کره داره انگار 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
مرسی عزیزم. شیر پاستوریزه بهش میدم نمیخوره 

پاستوریزه فقط روزی۱۵۰سی سی میشه بخوره 

شاید سرد سرد،دوست داره

2740
پاستوریزه فقط روزی۱۵۰سی سی میشه بخوره  شاید سرد سرد،دوست داره

آفرین اتفاقا یبار سرد بهش دادم خورد 

اشکال نداره سرد بخوره؟

شیر خشک الان یکسالشه روزی چقدر باید بخوره؟

آفرین اتفاقا یبار سرد بهش دادم خورد  اشکال نداره سرد بخوره؟ شیر خشک الان یکسالشه روزی چقدر با ...

منو پسرم یخ یخ میخوریم یذره گرم بشه حالمون بد میشه.

اول غذاش بده سیر بشه بعدش اگ نیم ساعت بعد میل داشت بده شیرخشک بخوره شیر پاستوریزه ام بهش بده