2733
2734
هر روز بزاش یک هدیه کوچیک که از قبل اماده کرده بودم باباش میذاشت پشت در،وقتی کمکم میکرد میگفتم الانه که فرشته چون به خواهرت کمک کردی جایزه بیاره برو در و باز کن،بعد که میدید کلی ذوق میکرد
فقیرکسی هست که2تا النگو دستش باشه و2تا دندون خراب تودهنش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیمارستان که بودم دخترم خونه ی مادرم پیش همسرم بود از قبل براش کادوئی (اسباب بازی ) گرفتم که موقع اومدن به خونه بدم بهش و بگم از طرف خواهرشه وقتی اومدم خونه اسباب بازی رو که بهش دادم حسابی مشغول بازی با اسباب بازیهاش بود
2728
2740
من قرار نبود برم زایمان ولی چون درد داشتم شوهرم گفت بریم اورژانس برای اطمینان ...همون موقع پدرشوهرم اومد و وقتی دید ما داریم میریم بیمارستان گفت من پسرم میبره با خودش خونه ....من ساعت 8 شب رفتم اورزانس و شب ساعت 12 زایمان کردم و مامانم با داداشم اومد بیمارستان و پسرم هم خونه پیش مادر و پدر شوهرم بود.....ولی مادرشوهرم طاقت نیاورد و ساعت 1 شب با پسرم که خواب بود پدرشوهرم اومدن بیمارستان.... من نخواستم پسرم بیاد بیمارستان موقع ملاقات چون دوسن نداشتم منو روی تخت بیمارستان ببینه
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
پسر من بعد زایمان با داییش با یه دست گل بزرگ اومدن دیدن خواهرش اه منم اورژانسی شدم شب همه با دایی خالش و باباش خونه موندن برای مرخص شدنم هم اومد بیمارستان هدیه ای که خواهرش براش اورده بود گرفت و اومدیم خونه