2737
2739
عنوان

بابام

216 بازدید | 20 پست

بابام خیلی بهم گیر میده

همش میگه به کی اس ام اس میدی

چرا اینقدر میری بیرون

چیکار کنم؟  روانی شدم من

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

متاسفانه 

همینع دیگ 

گیر میدن 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
2738
خب به کی مسج میدی؟ با کی میری بیرون؟😈😈

به عشقم و دوستام پیام میدم

با دوستام میرم بیرون

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه

خب باباته دیگه نرماله که براش مهم باشه دخترش ثمره زندگیش داره با زندگیش و آیندش چیکارا میکنه

میخوای چیکار کنه؟

اینطوری نگات کنه و مثله غریبه ها از کنارت رد شه؟

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
به عشقم و دوستام پیام میدم با دوستام میرم بیرون

شوخی کردم عزیزم😆 انشالا که خوش و خرم بمونین کنار عشقتون و با دوستا و عشقتون خوش بگذره 🌹🌺

همه یکیو دارن که بهشون گیر بده و معمولا باباها اینطوری هستن 

خب بچشی.نگرانه دیگه.اونم دختر.حق داره گیر بده

خب بالاخره باید یکیو برا ازدواج بشناسم

گیرشمن چیه

2706