2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منک یکماه میرم سرکارنمیتونم ب هچی برسم.شوهرم نهاراماده میکنه بندخدا.۲۵روزخونه نیس الانم ک اومده برای من کارمیکنه امروز بازخودم تمیزکاری کردم.

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
2731

من من😁

به سختی

اخر هفته ها میرم خرید و تمیزکردن خونه و لباس و...

توی هفته هم فقط شام و ناهار فردا

البته بعضی وقت ها خسته ک میشم درست نمیکنم

الان خداروشکر سرکارم ناهار میده فقط شام میپرم

برای خوشبختیم صلوات بفرستید  

واسه شستن ظرفها فقط کمک دارم. خریدا رو آخر هفته اینترنتی میکنم. قیمتای اسنپ‌مارکت خوبه اگه تهرانی، کد تخفیف هم از خودم و اطرافیانم استفاده میکنم واسش. دستم واسه غذا تنده کلاً اما اگه غذا پر دردسر باشه آخر هفته میپزمش یا جمعه‌ها تا نصفه آماده‌سازی میکنم. تمیزکاری رو روزانه میکنم تا یه حدی، البته بچه ندارم و بچه میتونست خیلی سخت‌ترش کنه. آخر هفته‌ها تمیزکاری کلی میکنم. این خرید اینترنتی خیلی کمکم کرده. غذا رو هم هفتگی برنامه میریزم که بدونم چیا میخوام بپزم و چیا بخرم و چیا از قبل آماده کنم. 

سن استورما بی. 
2738

من قبلا که شاغل بودم

حتما اول هفته غذاهای هرروز رو مینوشتم

ساعت ۷:۳۰ از سرکار میومدم اصلا استراحت نمیکردم

لباسمو‌عوض میکردم میرفتم اشپزخونه

غذارو زود حاضر میکردم غذاهای راحت

میرفتم دوش میگرفتم بعد استراحت میکردم تا موقعی که غذا حاضر شه

ظرفارو میزاشتم ماشین طرفشویی

قبل خواب هم نمیزاشتم یه لیوان رو سینک یا زمین باشه

همه جارو مرتب میکردم میخوابیدم

۵شنبه ها هم جارو گردگیری میکردم

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

من همه خریدا میسپرم به این سیستمهای اینترنتی، راحت برام میارن دم در تحویل می دن سر سه سوت. پخت و پز را چند مرحله ای کردم. نیم پز می ذارم تو یخچال بعد فرداش کامل بپزه، قبلا تمیز کاری ها را خودم می کردم اما الان دیگه یکی میاد دو روز یه بار انجام میده. نمی رسم واقعا برای همین مجبورم کمک بگیرم وگرنه خودم کار خودم را برای خونه زندگیم ترجیح می دم. 

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖

من تا ساعت ۲ اداره ام بعد تا ۵بعنوان مربی تو باشگاه هستم ساعت ۵ شوهرم میاد دنبالم اول میریم خیابان خریدا را میکنیم بعد میرم خونه غذا میخورم وبعدغذا فردا را میپزم خونه را یه سرسری تمیز میکنم بعد بیهوش میشم

واسه شستن ظرفها فقط کمک دارم. خریدا رو آخر هفته اینترنتی میکنم. قیمتای اسنپ‌مارکت خوبه اگه تهرانی، ک ...

اسنپ مارکت رو اتفاقا تو فکرش بودم اما یه جا خوندم حبوبات با جلد پاره و مایع دستشویی شکسته و ریخته شده فرستاده بودن

شما خودتون راضی بودین تا حالا مشکل پیش نیومده؟

خب یه خانم شاغل نمی تونه کار خونه نکن این نظر منه شاید دوستان نطر دیگری دارند من تقریبا هر روز خودم غذا درست میکنم یعنی همیشه غذای گرم داریم خونه تقریبا هر روز جارو میزنم و خرید هم سر راه اومدنی انجام میدیم با شوهرم یا تنها 

اگر همه را پشت هم انجام بدید وقت زیادی نمی گیره تازه وقت اضافه هم میاد

2706