2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا؟

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
2728

مرور زمان باعث میشه یادت بره 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

چی گف؟

لسلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2738

میدونید من 10 ساله ازدواج کردم بعد ده سال پیش خانوادم پولی نداشتن ک بهم جهیزیه بدن فقط در حد چند تیکه کوچیک بهم دادن بعد شوهرم خودش همه چی گرفت، من همش بهش افتخار می کردم ک خدا اونو گذاشته سر راهم ک بدون هیچ منتی وسیله گرفته داریم زندگی میکنیم، بعد امروز سر ی بحثی بهم گفت آره دیدم چقد بهت خانوادت جهیزیه دادن و یکمی هم ک دادن آشغال بود، 

خیلی دلم شکست فقط گفتم اونا نداشتن ک بدن واقعیتو گفتم 

میدونید من 10 ساله ازدواج کردم بعد ده سال پیش خانوادم پولی نداشتن ک بهم جهیزیه بدن فقط در حد چند تیک ...

بهش میگفتی اونا گرانبها ترین چیزو بهت دادن که من بودم جهیزیه لازم نبود دیگه چارتا تیر و تخته گرفتی منتشم رو سرم میزاری درصورتی که وظیفته اینجوری جوابشو میدادی

2706