2737
2739
عنوان

مادرشوهر

243 بازدید | 27 پست

بچه ها منو مادرشوهرمینا تو یه حیاط زندگی میکنیم  هیچ وقت منو شام دعوت نمیکنن دختراشم محلم نمیدن فقط وقتی یه غریبه میاد منم شام دعوت میشم  اخرین بار ماه رمضون دعوتم کردن شام خلاصه خیلی ناراحتم امشبم چون یکی از فامیلاشونو دعوت کردن منم دعوت شدم خلاصه فقط دختراشو دور خودش جم میکنه من انقد تنها موندم ک قرص استرس و اضطراب و افسردگی میخورم 

اگرم نرم قراره شوهرم دعوا را بندازه 

نمیدونم چیکار کنم شما بگید من چ کنم

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از خدات باشه دعوتت نمیکنه زیاد ول کن حوصله داری دوری و دوستی بیخیال برای خودت برو بیرون حال کن

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹
2731
2738
از خدات باشه دعوتت نمیکنه زیاد ول کن حوصله داری دوری و دوستی بیخیال برای خودت برو بیرون حال کن

آخرشم شوهرم بمن میگه تو آدم نیستی کارای خاهرای بیشعورشو کوره نمیبینه

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
برای مهمونی استرس و افسردگی گرفتی؟؟ چ درگیری چقدر مهمه برات😑😑😑😑

ن بابا چ مهمونی ای بخوره تو سرشون بخاطر اینکه شوهرم بحرف اونا منو طرد کرده من اینجوری شدم 

والا بیکاری ک بخاطر دعوت نکردن اونا ناراحت شی، ولشون کن محل سگشونم نذار، گوشیتو وردار خودتو سرگرم کن وقتی اونجایی، منم وقتی حوصله جاریامو ندارم میشینم کارای عقب افتادمو انجام میدم یا بافتنی چیزی میکنم....

مگ محتاج دعوت مادرشوهرتی؟؟دعوت نمیکنه خب ب دررررک   برو مث ی مهمون اون بالا بالا ها بشین غذاتم بخور برگرد خونت

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2706